P0

Svarbu, Transportas

Keleivinio transporto bilietas galios ir keltuose į Smiltynę (6)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-09


AB „Smiltynės perkėla” sudarė sutartį su VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” dėl keltų bilietų platinimo miesto viešojo transporto sistemoje. Apie tokią galimybę kalbėta jau keletą metų, tačiau dėl realios paslaugos sutarta tik visai neseniai. Sandorio vertė – 10 tūkst. Eur.

Ant šio elektroninio bilieto atsiras ir Smiltynės perkėlos ikonėlė.

„Mes planuojame – ruošiame techninius sprendinius startui gegužės mėnesį, – sako Klaipėdos keleivinio transporto vadovas Andrius Samuilovas. – Asmenys, kurie turi Klaipėdos viešojo transporto elektroninio bilieto kortelę (ir papildytą elektroninę piniginę), galės eiti pro perkėlos vartelius, ją nuskenavę. Ir plaukti į Smiltynę”.

Keltų keleiviams, turintiems tokius bilietus, nereikės stovėti eilėse prie „Smiltynės perkėlos” kasų ar bilietų pardavimo automatų.

Tiesa, iš pradžių tai galios tik turintiems bilietus be nuolaidos, bet vėliau tokia tvarka galės atsiskaityti ir tie keleiviai, kuriems taikomos lengvatos. Tačiau taip nebus galima sumokėti už transporto perkėlimą.

„Techniškai toks bilieto pardavimas yra „nuskaitymas” nuo mūsų keleivio kortelės tiek pinigų, kiek kainuoja kelto bilietas”, – aiškina A. Samuilovas.

Prieš keletą metų buvo kalbama ir apie galimą panašų susitarimą ir su AB „Lietuvos geležinkeliai”. Tačiau geležinkeliečiams iki galo neišsprendžiant savų problemų, sumanymai liko nerealizuoti.


  2022-04-09

  6 komentarai “Keleivinio transporto bilietas galios ir keltuose į Smiltynę”

  1. AvatarMikola - Piterskij (IP: 212.165.108.173)

   Kodel Estijoi transportas nemokamas? O pas LTU mokamas? Mat smegenu neuztenka?

  2. AvatarPensininkas (IP: 78.61.188.197)

   O kaip galios tas pravažiavimo bilietas kur pensininkai turi įsigiję visiems metams už 10eurų .

   • AvatarKitas pensininkas (IP: 85.232.138.203)

    Galios, negalios, ne ten esmė. Jeigu tame biliete už 10 € nebus atskirai įnešta pinigų kaip į e-piniginę, tai ir nurašyti kelionės kainą keltu nebus iš ko. Teks mokėti senoviškai 😉 – juk aiškiai buvo parašyta, negi nesupratai, tamsta.

  3. AvatarAnonimas (IP: 84.15.180.201)

   Jei viešasis transportas yra nuostolingas, tai iš kokių pinigų tie sumanymai įgyvendinami? Kiek Eur savivaldybė šelpia KKT?

   • AvatarAras (IP: 78.60.240.157)

    Laukim bilietų kainos pakėlimo.kiek yra sukurta papildomų darbo vietų tinginiams.ar tiek reikia tikrinanciu institucijų.nebetelpa kabinetuose jie.vazineja naujomis mašinomis.sumazintu jų skaičių atsirastų papildomų pajamu

  4. AvatarTomas (IP: 88.118.160.34)

   Uz max 3d darba kad pakoreguoti IT sistemoje jog nuskaityti korteles duomenys prie kelto nukeliautu i KKT db baze mokesciu moketojams kainuos 10 000eur 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt