P0

Fotoreportažai, Mums rašo

„Vyturio” ąžuoliuką padabino margučiais

Atvira Klaipėda

Vaida Vaitilavičienė
2022-04-13


Trečiadienį Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos kiemo ąžuoliukas pražydo bendruomenės puoštais velykiniais margučiais.

Mokiniai, susipažinę su kiaušinių marginimo technikomis, ornamentais ir simboliais, padėdami tėvelių, dekoravo ir kabino margučius.

Organizatorių nuotr.

Džiaugiamės, kad reiškiant palaikymą Ukrainai ir bendrai visų šalių vertybei – laisvei, ąžuoliuką puošia ir margučiai, dekoruoti Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis.

Šventę linksmai pradėjo šaunusis vedėjas Zuikis Puikis, pakvietęs visus susirinkusius atlikti bendrą šokį. Kartu šventėje dalyvavo Klaipėdos lopšelių darželių „Aitvarėlis“, „Ąžuoliukas“, „Vyturėlis“, „Berželis“ ir Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro vaikai. Šventės dalyvius pasveikino kviestiniai svečiai.

Tikimės, kad Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos bendruomenės sukurta velykinė akcija bus kasmetinis viso rajono bendruomenės projektas. Kviečiame pasidžiaugti puoštu „Vyturio“ ąžuoliuku ir Velykas pasitikti pakilia bei pavasariška nuotaika.


  2022-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt