P0

Spyglys

Džinsai merą puošia* (2)

Spyglys
2022-05-04


Ponai, „lediniais” kostiumais, truputį nustebo, o ypač dailiai pasirėdžiusios damos labai stebėjosi, kai meras Vytautas Grubliauskas į Klaipėdos ekonomikos forumą atvyko pasipuošęs žydrais džinsais.

Neišprususieji netgi piktinosi, kad tie džinsai – neišlyginti. Meras tarp šimto ponų – vienintelis su žydromis kelnėmis! Ir dar neišlygintomis,- pasaulio pabaiga!

Tačiau Spyglys yra įsitikinęs, kad žydra spalva – tai ne nuosprendis, o bent jau šiokių tokių politinių pažiūrų užuomazga. Gal mūsų gerbiamas meras jau ir apsisprendė, su kuria politine jėga eis į rinkimus…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-04

  2 komentarai “Džinsai merą puošia*”

  1. AvatarDžinsų kodas (IP: 90.131.37.166)

   Grubliauskas ne tik penktadieniais vaikšto nušliuręs. Miesto galva taip negali sau leisti ateiti į oficialų renginį. Net penktadienį. Yra kas galima į sceną nelipančiam ir nedaug reiškiančiam verslininkui ir su nunešiotais džinsais miestą pristatančiam Grubliauskui. Tikras identitetas!

  2. AvatarPastebėjimas (IP: 86.100.109.135)

   O kas čia keisto? Renginys vyko penktadienį, kuris net ir verslo pasaulyje yra džinsų diena..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt