P0

Uostas ir jūra

„Garant Diving” už daugiau nei 3 mln. eurų tyrinės ir jūros dugną

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-04


Energetikos ministerija paskelbė, kad pasirašė 2 799 000 eurų (be PVM) vertės kontraktą su Klaipėdoje registruota UAB „Garant Diving” dėl jūros dugno geofizinių ir geotechninių tyrimų Lietuvos jūrinėje teritorijoje.

Tiriamos bus tų Baltijos jūros teritorijų, kuriose „tikslinga organizuoti konkursus vėjo elektrinių plėtrai ir eksploatacijai”, dugnas. Darbai finansuojami iš Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės.

Ministerijos paskelbtame konkurse dalyvavo tik „Garant Diving”.

„Atvira Klaipėda” neseniai pranešė, kad UAB „Garant Diving” laimėjo ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) paskelbtą viešąjį konkursą dėl pietinių vartų komplekso projektinių, inžinerinių geologinių ir geotechninių tyrimų. Su šia bendrove pasirašytas 241 998,79 Eur vertės sutartis.

Portalo www.rekvizitai.vz.lt duomenimis, UAB „Garant Diving” yra laimėjusi KVJUD konkursų už 777 875 eurus. Dar už 326 918 Eur ji darbavosi AB „Klaipėdos nafta”, taip pat turėjo užsakymų ir iš Klaipėdos universiteto bei kitų valstybės įmonių bei institucijų.


  2022-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt