P0

Spyglys

Kapinių sprendimai – klaipėdiečio kortelei*

Spyglys
2022-05-22


Savivaldybei pagaliau paskelbus, kas sukurs ir pagamins klaipėdiečio korteles, Spyglys vos neapako, pamatęs, kad konkurse dalyvavo ir įmonė „Kapinių valdymo sprendimai“.

Laki Spyglio vaizduotė greitai primetė, kaip atrodytų ir veiktų klaipėdiečio kortelė, sukurta kapinių valdymo guru. Ir jis greitai save už tai pasmerkė.

Kita vertus, gaila: UAB „Kapinių valdymo sprendimai“ būtų ne tik klaipėdiečio kortelę pagaminę, bet ir padėję stringančiuose kapinių plėtros reikaluose.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt