Šį sezoną nauju būdu atsiskaityti už keltą pavyks nebent grybautojams

Svarbu, Vasara
Avatar photoPalmira Martinkienė
2022-08-17

Klaipėdos savivaldybės ir jos valdomų įmonių vadovai vis įsigudrina užlipti ant to paties grėblio – iš anksto viešai apsiskelbę, jog įdiegs vieną ar kitą miestiečių gyvenimą palengvinsiančią naujovę, terminui suėjus, turi teisintis, kodėl laiku taip ir neįvykdė pažadų.

Šią vasarą už keltą teks atsiskaityti įprastu būdu, bilietą įsigijus savitarnos ar paprastoje kasoje. Palmiros Mart nuotr.

Taip atsitiko su vadinamaisiais elektriniais vandens autobusais Dangėje, kurie, kaip paaiškėjo, geriausiu atveju atsiras tik kitą vasarą, tas pats laukia ir dar balandį viešai pagarsintos galimybės šią vasarą patogesniu būdu miestiečiams atsiskaityti, keliantis per marias į Smiltynę.

Tąsyk Klaipėdos keleivinio transporto vadovas Andrius Samuilovas „Atvirai Klaipėdai” teigė, jog „asmenys, kurie turi Klaipėdos viešojo transporto elektroninio bilieto kortelę (ir papildytą elektroninę piniginę), galės eiti pro perkėlos vartelius, ją nuskenavę. Ir plaukti į Smiltynę”.

Pradžioje žadėta, jog ši daugeliui klaipėdiečių patogi paslauga pradės veikti gegužę, vėliau terminas nukeltas į birželį.

Tačiau praėjus ne tik birželiui, bet ir liepai, o rugpjūčiui jau persiritus į antrąją pusę, tokios galimybės abiejose perkėlose vis dar nėra.

Šią savaitę portalo žurnalistei Naujojoje perkėloje bandant nuskaityti viešojo transporto elektroninį bilietą, varteliai taip ir neatsidarė. „Smiltynės perkėlos” kasininkė paaiškino, jog ši paslauga iki šiol neveikia.

„Buvo čia atvažiavę vaikinai, kažką darė, bet jiems kažkas nepavyko”, – sakė ji.

Kas vaikinams nepavyko, sutiko paaiškinti A. Samuilovas.

„Vis dar testuojam. Mūsų netenkina transakcijos greitis – kad pažymėjus kortelę, reikia ilgai laukti, kol atsidarys varteliai. Ir įrangą reikia biškį tvarkyti. Atrodė, kad gegužės mėnesį viskas pasiruošta, bet kai prasidėjo realūs testavimai su tais varteliais, išlindo šiokių tokių niuansų, kuriuos tvarkom”, – sakė jis.

Pasak A. Samuilovo, norisi, kad įdiegus naują paslaugą, ji veiktų be priekaištų, todėl nuspręsta „atitolinti startą”.

Kartu jis vylėsi, jog galbūt dar šį sezoną pasinaudoti naujuoju atsiskaitymo būdu pavyks „grybautojams, kurie netrukus pajudės į Smiltynę grybų rinkti”.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Nuo penktadienio - brangesnis persikėlimas per marias

Susisiekimo ministerijos valdoma AB „Smiltynės perkėla“ nuo birželio 21-osios keičia jos paslaugų kainas. Keleivio bilieto kaina bei keleivio (su dviračiu, ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Transportas

Jūrų muziejus prašo peržiūrėti parkingo rinkliavą

Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė raštu kreipėsi į Klaipėdos miesto tarybos narius, merą ir Savivaldybės administracijos direktorių prašydama peržiūrėti ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Spyglys

Baikit varyt ant „Smiltynės perkėlos”!*

Na, pakėlė ir vėl bilietų kainas už perkėlimą į Smiltynę. Na, ir ką? Reikia čia stūgauti, peikti keltininkus, nes jiems ...
2024-06-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This