Prie „Independence“ vėl valys akvatorijos dugną

Uostas ir jūra

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija nori dar šiemet išvalyti akvatorijos dugną prie suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laivo-saugyklos „Independence“ Kuršių mariose – jau paskelbtas rangos darbų konkursas.

Išrinkus rangovą po sutarties pasirašymo darbai turės būti atlikti per 2 mėnesius, be galimybės terminą pratęsti. 

Orientacinis numatytų darbų kiekis – 60 tūkstančių kubinių metrų. Maksimali suma, kurią Uosto direkcija yra pasiryžusi sumokėti už šiuos darbus, neskelbiama. Kadangi terminai  yra labai glausti (pirkimas paskelbtas rugpjūčio 17 dieną, o potencialūs rangovai pasiūlymus pateikti turi iki rugpjūčio 19 d.) tikėtina, kad konkurse dalyvaus dabar Klaipėdos uosto akvatoriją gilinančios įmonės. 

Tokie darbai yra atliekami periodiškai. Akvatorijos dalis priešais SGD terminalo krantinę buvo išgilinta 2013 m., čia projektinis gylis siekia 16 m. Pradėjus eksploatuoti SGD terminalą, siekiant palaikyti projektinius gylius, akvatorijos valymo darbai vykdyti 2015, 2016 ir 2020 m. Prieš dvejus metus SGD duobės ties Kiaulės nugara sąnašų valymo darbai vyko keturias dienas, juos vykdė belgų įmonė „Jan De Nul NV“. Iš viso SGD zonoje 2020-aisiais buvo iškasta 50 444 kub. m sąnašinio grunto.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Pasirašyta sutartis dėl „Independence“ techninio operatoriaus

Valstybės valdoma AB „KN Energies“ pranešė, kad pasirašė sutartį su UAB „Hoegh LNG Klaipėda“, pagal kurią ši bendrovė tampa suskystintųjų ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Planuojami ir mobilieji vandenilio pilstymo punktai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė konkursą dėl viešųjų vandenilio pildymo punktų įrengimo Klaipėdos mieste. Sunkiasvoriam ir lengvajam transportui skirti ...
2024-03-23
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Margutis milžinas - jau ant šiaurinio molo

Praėjusiais metais klaipėdiečius ir miesto svečius nustebinęs margutis milžinas vėl užridentas ant šiaurinio molo Melnragėje. Trijų metrų aukščio ir pusantro ...
2024-03-22
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This