P0

Švietimas

Vaikus nori mokyti žuvininkystės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-06


Žemės ūkio ministerija ragina mokymo įstaigas iki rugsėjo 30 d. teikti paraiškas dalyvauti pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Programa skirta 1-4 ir 5-8 klasių mokinių grupėms.

Mokiniai dalyvaus pažintinėje pamokoje, kurios metu įgis daugiau žinių apie akvakultūros sektorių, Lietuvos ūkiuose išaugintus žuvininkystės produktus, susipažins su verslo bei karjeros galimybėmis akvakultūros sektoriuje.

Dalyviams bus organizuojamos pažintinės išvykos į žuvivaisos ūkius ar profesinio ugdymo įstaigas, rengiančias akvakultūros sektoriuje dirbsiančius specialistus.

Programos įgyvendinimo pabaigoje dalyviai bus pakviesti dalyvauti kūrybinių darbų konkurse, kurio metu turės galimybę pademonstruoti įgytas žinias ir pasivaržyti dėl Žemės ūkio ministerijos ir Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros įsteigtų prizų.

Norintiems dalyvauti šioje programoje reikia užpildyti ir pateikti paraišką.

Vienas pareiškėjas gali pateikti 1 paraišką dėl 1–4 ir 1 paraišką dėl 5–8 klasių mokinių grupės dalyvavimo šioje programoje.

Paraiškas dalyvauti programoje galima teikti elektroniniu paštu zuvininkyste@litfood.lt.


  2022-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt