P0

Švietimas

Klaipėdos savivaldybės premijos – net keturiems valstybinės kolegijos absolventams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-07


Klaipėdos savivaldybė aukštųjų mokyklų absolventams skyrė vienkartines premijas už miestui aktualius pritaikomuosius baigiamuosius darbus. Keturias premijas iš dešimt gavo Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventai. Jie apdovanoti 500 eurų vertės premijomis. 

Dviejų kolegijos absolventų darbai įvertinti aukščiausiais balais tarp visų vertinimui pateiktų baigiamųjų darbų. Daugiausiai komisijos balų skirta kolegijos absolventės Viktorijos Kalininaitės darbui apie konferencinio turizmo vystymą Klaipėdos mieste.

„Darbo tikslas buvo išnagrinėti konferencinio turizmo vystymo galimybes Klaipėdoje, siekiant sumažinti sezoniškumą turizme. Tyrimo metu nustatyta, kad Klaipėdos miestas ateityje galėtų tapti nedideliu konferencijų traukos centru. Klaipėdos miestas turi daug privalumų tapti tokiu centru: vienintelis pajūris, vienintelis miestas, turintis savo uostą ir galintis priimti turistus keltais“, – apie baigiamąjį darbą pasakojo V. Kalininaitė. 

Nedideliu balų skaičiumi nuo lyderės atsiliko kitas kolegijos absolventas Rytis Engelaitis. Jis baigiamajame darbe analizavo Klaipėdos viešojo keleivinio transporto problemas, pateikė konkrečius infrastruktūros trūkumus, daromus įstatymų pažeidimus, pasiūlė, kaip optimizuoti ir modernizuoti veiklą.

Klaipėdos savivaldybės premija taip pat apdovanota kolegijos absolventė Auksė Tamieliauskaitė už darbą „UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ investicijų, orientuotų į darnią plėtrą, vertinimas” bei Rimantė Židonienė už darbą „Klaipėdos miesto fizinių asmenų finansinio raštingumo ir dalyvavimo II pakopos pensijų fonduose ryšio vertinimas“.


  2022-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt