P0

Mums rašo

Paplūdimius tvarkė kartu su ukrainiečiais

Atvira Klaipėda

Liveta Valaitytė
2022-09-28


Rugsėjo mėnuo simboliškai žymi naują pradžią, kai atsigręžiame į žinias ir praktines veiklas, kai keliame sau naujus tikslus.

Organizatorių nuotr.

Šiais metais rugsėjis mums – ne tik naujų uždavinių kūrimo laikas, bet ir dar vasarą pradėtų darbų užbaigimo kulminacijos metas. Biudžetinė įstaiga Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė” birželio mėnesį inicijavo aplinkosauginį projektą „Švarus paplūdimys – švari jūra“. Projekto tikslas buvo skatinti ir ugdyti bendruomenės ekologinę savimonę, požiūrio į gamtos saugojimą ir Baltijos jūros taršos šiukšlėmis mažinimą per šviečiamąją ir praktines veiklas.

Kartu su mūsų bendradarbiavimo partneriais – M. Gorkio progimnazija ir Aitvaro, Baltijos gimnazijomis nuo vasaros pradžios iki rugsėjo galo tvarkėme takelius vedančius į pajūrį, paplūdimio teritoriją ir kopas. Per kelias talkas surinkome nemažai šiukšlių. Per kelias talkas surinkome nemažai šiukšlių.

Džiugu, kad mūsų paslaugų gavėjai projekto metu turėjo galimybę bendrauti ir užmegzti draugišką ryšį ne tik su kitais Klaipėdos miesto bendruomenės nariais, bet ir mokiniais, atvykusiais iš Ukrainos.

Mūsų jaunuoliams tai prielaida sėkmingai socializacijai, o mokiniams iš įvairių Ukrainos miestų – proga labiau integruotis, dalyvaujant socialinėje veikloje. Bendrų veiklų metu visi projekto dalyviai buvo motyvuoti, draugiški ir aktyvūs.

O jau rugsėjo 26 dieną „Klaipėdos lakštutės” abiejų padalinių paslaugų gavėjai ir darbuotojai vyko į Antrą Melnragę, kur paskutinį kartą susitiko su projekto dalyviais iš Aitvaro ir Baltijos gimnazijų.

Susitikimo metu vyko projekto dalyvių apdovanojimas bei nuotaikingas draugiškas šokis su mūsų žavia kineziterapeute.

Tikimės, kad mūsų bendri darbai skatins miesto bendruomenės aplinkosauginį aktyvumą, atidžiau pažvelgiant į mus supančią aplinką, savo įpročius ir didins ekologinį sąmoningumą.


  2022-09-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt