P0

Uostas ir jūra

Atnaujinta krantinė laivų remontui (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-07


Klaipėdos uoste kapitališkai suremontuota krantinė, skirta laivų remonto veiklai. Krantine besinaudojanti UAB „Klaipėdos laivų remontas“ prie jos vėl gali švartuoti nebe vieną, o du veiklai skirtus dokus. Šie darbai Uosto direkcijai kainavo daugiau kaip 395 tūkst. eurų.

58 krantinės avarinės būklės dalis suremontuota iš esmės – atliktas viršvandeninės ir povandeninės dalių kapitalinis remontas. Remonto metu įrengta nauja fasadinė sienutė, sutvarkytos dangos, lietaus nuotekų sistema.

„Net nedideli projektai, įrengiant ar remontuojant senas krantines, stumteli uostą atsinaujinimo ir didesnių veiklos galimybių kryptimi. Tikimės, kad 58-ta krantinė sustiprins laivų remonto pozicijas Klaipėdos uoste“ , – teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Prie šios krantinės UAB „Klaipėdos laivų remontas“ švartuoja dokus, kurie yra skirti laivų remontui.

Krantinę suremontavo konkursą laimėjusi UAB „Borta“.


  2022-11-07

  Vienas komentaras apie “Atnaujinta krantinė laivų remontui”

  1. AvatarKeistas Latakas (IP: 88.119.156.187)

   ir jo džiaugsmai. Miesto centre, senamiestyje statyti laivų korpusus ir juos dažyti dažymo ceche kuris bjauroja visą senamiesti, piliavietę ir skleidžia ant miesto smarves čia didis miestui gėris? Ši įmonė net ne Lietuvos. Tuo tarpu estukai, pasitelkę garsiausius pasaulio architektus, konvertuoja visą uostą miesto centre ir tokią taršą ne tik iš Talino iškraustė, bet ir iš savo valstybės pasilikdami sau laivų statybos pelningą ir švarią “grietinę”.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt