P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcijai prireikė naujo prekės ženklo (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-02-02


Akcine bendrove tapusi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija nusprendė, kad jos naudojamas prekės ženklas paseno ir rengiasi skelbti  konkursą naujam „herbui” sukurti. Užsimota iš esmės konceptualiai keisti jau senokai naudojamo prekės ženklo filosofiją. 

Martyno Vainoriaus nuotr.

Paskelbta, kad bus perkamos Klaipėdos uosto prekės ženklo „koncepcijos, logotipo, stiliaus knygos sukūrimo, pristatymo vaizdo klipo sukūrimo paslaugos”. Taip pat perkamos ir papildomas dizainerio paslaugas prekės ženklo stiliaus pritaikymui direkcijos veikloje.

Teigiama, kad naujas Klaipėdos uosto vizualinis identitetas kuriamas siekiant sustiprinti uosto įvaizdį užsienio rinkose ir Lietuvoje, taip pat „ateityje plėtoti pirkėjo teikiamų komercinių paslaugų spektrą ir veiklos geografiją”. 

Be to, būsimo paslaugos teikėjo bus reikalaujama „išanalizavus pirkėjo veiklos kryptis, strategiją, viziją, misiją ir vertybes, sukurti ir pateikti” Klaipėdos uosto prekės ženklo identiteto kūrybinę idėją, „logotipą ir jo adaptaciją su pirkėjo bendrovės pavadinimu”, prekės ženklo šūkį lietuvių ir anglų kalbomis.

Kaip ir įprasta tokiai kūrybai, iš rangovo bus reikalaujama pateikti prekės ženklo identitetą ir jo naudojimo taisyklių knygą. Papildomai – iki 1 min. trukmės naują prekės ženklo identitetą pristatantį vaizdo klipą. 

Tiekėjas turės garantuoti, kad jo darbai yra originalūs, neturi sąsajų su jokiais kitais prekių ženklais.

Neseniai savo prekės ženklą pakeitė ir Klaipėdos miesto savivaldybė.


  2023-02-02

  Vienas komentaras apie “Uosto direkcijai prireikė naujo prekės ženklo”

  1. AvatarIstorija (IP: 84.32.205.207)

   Kam toli ieškoti, turime gi SBudiną, jis už 15 000€ gali papiešti, nors gal dabar bus brangiau.. nes infliacija užpuolė

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt