Uosto direkcijai prireikė naujo prekės ženklo

Uostas ir jūra

Akcine bendrove tapusi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija nusprendė, kad jos naudojamas prekės ženklas paseno ir rengiasi skelbti  konkursą naujam „herbui” sukurti. Užsimota iš esmės konceptualiai keisti jau senokai naudojamo prekės ženklo filosofiją. 

Martyno Vainoriaus nuotr.

Paskelbta, kad bus perkamos Klaipėdos uosto prekės ženklo „koncepcijos, logotipo, stiliaus knygos sukūrimo, pristatymo vaizdo klipo sukūrimo paslaugos”. Taip pat perkamos ir papildomas dizainerio paslaugas prekės ženklo stiliaus pritaikymui direkcijos veikloje.

Teigiama, kad naujas Klaipėdos uosto vizualinis identitetas kuriamas siekiant sustiprinti uosto įvaizdį užsienio rinkose ir Lietuvoje, taip pat „ateityje plėtoti pirkėjo teikiamų komercinių paslaugų spektrą ir veiklos geografiją”. 

Be to, būsimo paslaugos teikėjo bus reikalaujama „išanalizavus pirkėjo veiklos kryptis, strategiją, viziją, misiją ir vertybes, sukurti ir pateikti” Klaipėdos uosto prekės ženklo identiteto kūrybinę idėją, „logotipą ir jo adaptaciją su pirkėjo bendrovės pavadinimu”, prekės ženklo šūkį lietuvių ir anglų kalbomis.

Kaip ir įprasta tokiai kūrybai, iš rangovo bus reikalaujama pateikti prekės ženklo identitetą ir jo naudojimo taisyklių knygą. Papildomai – iki 1 min. trukmės naują prekės ženklo identitetą pristatantį vaizdo klipą. 

Tiekėjas turės garantuoti, kad jo darbai yra originalūs, neturi sąsajų su jokiais kitais prekių ženklais.

Neseniai savo prekės ženklą pakeitė ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

1 Comment

  1. Istorija

    Kam toli ieškoti, turime gi SBudiną, jis už 15 000€ gali papiešti, nors gal dabar bus brangiau.. nes infliacija užpuolė

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Pradėta Uosto direkcijos laivyno bazės statyba

Pietinėje Klaipėdos uosto dalyje, Marių gatvėje, prasidėjo Uosto direkcijos laivyno bazės statyba. Darbų pradžia paženklinta kapsulės su laišku ateities kartoms ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Klaipėdą 19-ą kartą pristato kruizinės laivybos parodoje

Šią savaitę Majamyje vyksta didžiausia pasaulyje kruizinei laivybai skirta paroda „Seatrade Cruise Global 2024“. Joje jau 19 kartą dalyvaujantis Klaipėdos ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Į Klaipėdą atplauks 50 karo laivų

Birželio 4–7 d. Klaipėdoje vyks vienas iš didžiausių Baltijos regione renginių – tarptautinių pratybų „Baltijos operacija 2024“ atvykimo konferencija. Planuojama, ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This