P0

Spyglys

Saulius tikrai užmigo. O Arvydas?* (5)

Spyglys
2023-03-01


Spyglys konstatuoja, kad jo prielaida apie tai, jog budinti neva tai užmigusią Klaipėdą pasišovęs mūsų miestelio liberalų vadas Saulius Budinas pats mažiausiai nuo pat 2022-ųjų rugsėjo vidurio yra užmigęs giliu miegu, yra tikrų tikriausias faktas.

Jau akivaizdu, kad Antikorupcijos komisijai vadovaujantis garsiausias pastarojo meto budintojas jos nebesušauks iki rinkimų, kad nebūtų svarstomas jis pats (tiksliau aplinkybės, kaip būdamas Savivaldybės administracijos direktoriumi jis su išskirtinio namo savininku pasirašė labai jau pastarajam palankią infrastruktūros plėtros sutartį, į kurią nebuvo įtraukti detaliajame plane numatyti darbai, tarp kurių – ir nauja krepšinio aikštelė Skulptūrų parke).

O ir ko gi nemiegoti pirmininkui, kai jį, Spyglio žiniomis, palaiko nuo liberalų atskilusi, o prieš šiuos rinkimus atgailą atlikusi ir vėl suliberalėjusi Judita ar eksvalstietis Arūnas iš to sąrašo, kuris per praėjusius rinkimus reklamavosi ir to išskirtinio namo savininko pinigais.

Visgi Spyglys, kaip ir kai kurie kiti būsimi rinkėjai, dar tikisi, kad neužmigo bent jau kito svarbaus – Kontrolės – komiteto pirmininkas, taip pat į merus pasišovęs Arvydas Vaitkus. Gal visgi jis iki rinkimų spės aiškiai pareikšti – ar tapęs meru sugrąžins krepšinio aikštelę į Skulptūrų parką, kaip kad yra numatyta jo rekonstrukcijos projekte, ar visgi ji dingo amžiams, kaip netoliese stovėję sovietiniai baibokai ir kardas?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-03-01

  5 komentarai “Saulius tikrai užmigo. O Arvydas?*”

  1. AvatarŠapas (IP: 78.62.146.15)

   Ką niekus tuščiai rašinėti, gal geriau ir sveikiau būtų patylėti….

  2. AvatarAtrodo (IP: 86.100.137.239)

   atėjo laikas vyti lauk visus ir išsirinkti visiškai naujus žmones. Kurie net arti nestovėjo prie to sušvinkusio korupcijos ir švogerizmo liūno

   • AvatarIšvada (IP: 193.216.227.146)

    Na tai tada lieka Puteikis arba Girskienė Ligita

  3. AvatarVytautas (IP: 90.131.43.86)

   apie Petrošiaus konservatorių darbus, o ne anekdotus paskaitykite!
   https://ve.lt/nuomones/kaip-pigiai-isigyti-zemes-sklypa-klaipedieciu-svietimo-kaina

   • AvatarAha (IP: 78.57.195.63)

    Žinant kam priklauso Vakarų ekspresas ir ką jis palaiko…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt