Atnaujins naftos ir SGD terminalų taršos incidentų likvidavimo planus

Uostas ir jūra

AB „Klaipėdos nafta“ siekia per metus parengti ir suderinti su atsakingomis institucijomis „teršimo incidentų likvidavimo jūros rajone lokalinį planą” naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalams.

Pranešama, kad šios bendrovės naftos terminalas turi dar 2012 metais  parengtą ir suderintą tokį planą. Tačiau per prabėgusį laiką čia buvo pastatyti nauji rezervuarų parkai, suskystintų gamtinių dujų paskirstymo stotis ir nauja krantinė.

AB „Klaipėdos nafta“ valdomas SGD terminalas turi 2014 m. parengtą ir patvirtintą bei 2016, 2020 ir 2023 m. atnaujintą vidaus avarinį ir teršimų incidentų likvidavimo lokalinį planą.

Bendrovė paskelbė viešųjų pirkimų tvarka dabar ieškanti rangovo, kuris per 12 mėnesių parengtų ir suderintų tokius planus.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Klaipėdą 19-ą kartą pristato kruizinės laivybos parodoje

Šią savaitę Majamyje vyksta didžiausia pasaulyje kruizinei laivybai skirta paroda „Seatrade Cruise Global 2024“. Joje jau 19 kartą dalyvaujantis Klaipėdos ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Į Klaipėdą atplauks 50 karo laivų

Birželio 4–7 d. Klaipėdoje vyks vienas iš didžiausių Baltijos regione renginių – tarptautinių pratybų „Baltijos operacija 2024“ atvykimo konferencija. Planuojama, ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Pasirašytas tarptautinis memorandumas dėl žaliojo koridoriaus

Singapūro laivybos įmonės „X-Press Feeders“ ir šešių Europos uostų, tarp kurių ir Klaipėdos uostas, vadovai penktadienį Hamburge padėjo parašus bendrame ...
2024-04-05
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This