P0

Fotoreportažai, Transportas

Toliau tiesia trūkstamas dviračių takų jungtis

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2023-05-06


Klaipėdos savivaldybės užsakymu rangovai toliau taiso kažkada paliktą broką – į bendrą miesto dviračių takų tinklą bando sujungti gerokai anksčiau nutiestus dviračių ir pėsčiųjų takus, atstatydami dėl neaiškių priežasčių tarp jų likusias trūkstamas jungtis.

Viena iš tokių „kliurkų” buvo palikta ir Sąjūdžio parke ties nusileidimu/pakilimu iš/į Jūrininkų prospektą.

Nors iki šiol dviratininkams šioje vietoje tekdavo įveikti iš pažiūros neaukštą ir neilgą pakilimą, po lietaus jis neretai tapdavo gana rimta kliūtimi.

Palmiros Mart nuotr.

Nedidelę, vos keliolikos metrų atkarpą rangovai ėmėsi atkurti dar balandžio pradžioje, o šiuo metu jau matyti pirmieji būsimo tako kontūrai.

Nutiesus trūkstamą jungtį tarp Jūrininkų pr. ir Sąjūdžio parko, per jį ir Varpų g. iš Jūrininkų prospekto dviračiais ar paspirtukais bus patogu be kliūčių patekti į vadinamąjį žaliąjį Klaipėdos koridorių, vedantį nuo stačiatikių cerkvės iki Baltijos prospekto.

„Atvira Klaipėda” rašė, jog dėl to dar žiemą buvo nutiesta dviračių ir pėsčiųjų tako atkarpa Varpų g.

Visgi paaiškėjo, jog ši jungtis dar nėra priduota, nes darbai buvo atlikti nekokybiškai – savivaldybė yra nurodžiusi rangovams ištaisyti paliktą broką.

Dar vieną nesusipratimą, likusį Perkėlos g., neseniai pasigyrė ištaisiusi ir Uosto direkcija.

Transporto straipsnių vidus kompas

Įvairiose miesto vietoje trūkstamų dviračių ir pėsčiųjų takų atkarpų tiesimui savivaldybė yra skyrusi apie 1 mln. eurų. Visi darbai turi būti atlikti iki 2025 m. spalio mėn.

INFORMACIJA

Savo ruožtu susisiekimo ministerija neseniai pranešė apie naujų dviračių takų tiesimą įvairiuose respublikinio pavaldumo Vakarų Lietuvos ruožuose, o bene svarbiausi rekonstrukcijos darbai šią vasarą vyks dviračių take tarp Naujosios Smiltynės perkėlos ir Juodkrantės.


  2023-05-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt