P0

Spyglys

Meras į Uosto direkciją sugrįš per televizorių* (2)

Spyglys
2023-05-26


Pats brangiausias Klaipėdos televizorius, mokesčių mokėtojams kainavęs 56 749 eurų, išgyvena liūdnus laikus. Mat, dažnokai genda, sukelia galvos skausmus savininkui – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai. Ką bekalbėti apie krovinių srauto praradimą.

Tad, sunkmečio spaudžiama, direkcija skelbia, kad šis televizorius priima mokamą reklamą.

Spyglio duomenimis, į tai iškart sureagavo naujoji miesto valdžia: Spygliui jau žinoma jos Komunikacijos skyriaus vedėja rekomendavo jiems čia reklamuotis. Juk du zuikiai vienu šūviu – ir reklama, ir galimybė bent jau taip vėl į Uosto direkciją sugrįžti.

Pirmasis reklamą čia tikriausiai užsisakys buvęs Uosto direkcijos generalinis direktorius, o dabar meras Arvydas Vaitkus. Po jo – Algirdas Kamarauskas, naujasis mero pavaduotojas, irgi iš direkcijos kadaise išspirtas. O jei liks piaro biudžete mokesčių mokėtojų suneštų pinigų, tada galbūt jau ateis eilė ir Vidui Karoliui, panašaus likimo Uosto direkcijos valdininkui. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose


  2023-05-26

  2 komentarai “Meras į Uosto direkciją sugrįš per televizorių*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.62.145.19)

   Mokesčių mokėtojams ? Spyglys gal durns ?

  2. Avatarse (IP: 78.57.211.224)

   Ohoho televizorius!!! Tai ne koks šuns papas 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt