Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?* (18)

Spyglys
Spyglys
2024-05-25

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu. 

Pirmoji susinervinusi dėl brutalaus valdžios vyrų priekabiavimo prie kultūringų žmonių kūrybinių procesų krito savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja. Po šio kryčio dėl mažučio velnio lašų procento subyrėjo visas Kultūros skyrius, o po to – ir visas uostamiesčio kultūros audinys. Ir visa Lietuva pradėjo merą kaltini chunveibiniškais veiksmais.

Po to neatlaikiusi spaudimo girtuokliauti pradėjo vieno vaikų darželio vedėja, tiesiogiai pavaldi merui. O visai neseniai – ir vienos mokyklos direktorė.

Akivaizdu, kad moterys yra silpnoji lytis, neatspari mobingui ir alkoholiui. Kol kas nė vienas vyras dar nebuvo išmestas iš darbo už girtuoklystę. Nors mėgstančių ir darbo metu savivaldybės rūmuose sriūbtelėti gurkšnį kitą yra ne vienas. Juolab kad dovanos dažnai turi butelio formą.

Tad kuris kitas, operatyviniai įgaliotiniai?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: |

Komentarai (18):

Atsakymų į “Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*”: 18

 1. Kažkas nepadoraus parašė:

  Problema rimta, galimai konservatoriai visuose postuose buvo įdarbinę daug pageriančių, tai naujoji valdžia kol juos išgaudys, turė darbo sočiai. Sėkmės merui blaivinant Klaipėdą.

 2. Ar ne gėda | IP: 83.188.122.43 parašė:

  |iš adreso IP: 83.188.122.43- 6 komentarai , ar negėda , kad ir už pinigus dirbi?

 3. Nėniškis parašė:

  Prie nėniškio puse administracijos pacioje savivaldybeje vartojo alkoholi ir ruke, Alina ne karta per tarybos posedzius klausima kele, bet konservams dzin buvo nes patys kartu lake…

 4. Liberaliam cinizmui parašė:

  Užmokėk nuslėptus mokęsčiu geriau…ir baudos nepamiršk…

 5. Ka parašė:

  Šiai valdžiai net ir nereikia išgerti, durnumas nuolatinė būsena.

  • Fui ... parašė:

   Kaip nepadoru demonstruoti negebėjimą dirbti , o tik pletkinti . Nepatinka darbas klaipėdiečiams, manau niekas nelaiko ?

 6. Vaivaivai parašė:

  Tik aimanuoti ir sugebate? Mąstyti turint info dėl liberalumo nesugebate ? __Remiantis Kontrolės komitetui pateikta veiklos audito ataskaita, „Viesulo“ sporto centrui ir Savivaldybei pateikta dešimt rekomendacijų, kurias reikia įvykdyti IKI ŠIŲ METŲ PABAIGOS .

 7. Aiaiai parašė:

  Atsikratoma nelojaliais vadovais. Pareiškimai apie atleidima rašomi vos ne ta pačia diena o „gerbiamas” Viesulo vadovas išvaistes mokesčių mokėtojų pinigus, blaškosi po teismus už atleistus darbuotojus sėdi ramus. Va tokia meras surinko komanda, alkoholio netoleruoja o va lėšas švaistyti ir slepti mokescius nuo valstybes yra prioritetas…. Daugiau viešumos reikia ir dainele bus sugrota….

  • 😁 parašė:

   Na jau tik nereikia aimanų 🙂 atsikratė 🙂 Skaičiau atleisti iš darbo prašėsi visos dėl liberalumo ” pamiršusios ” – ateiti į darbą ” su kvapu ” negalima ! Beje pranešė kolegos . Matyt pavargo nuo tokių vadovų. O kas dėl visokių lėšų neva iššvaistymo , manau t.p. bus teisėsaugos išvados .

 8. Deja parašė:

  Liberalus cinizmas taip buvo įsitvirtinęs ” darbuose”, jog prarado supratimą apie darbą ! Liberalumas ” leido” į darbą ateiti ir girtiems ir net girtuokliai. Mobingas, nes reikia dirbti ? Kaip liberalu ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Kultūra, Svarbu

Bus suteikiamas „Mero kultūros magistro vardas”?

„Ar nesvarstėte tokio varianto, kadangi dabar bus ne kolegialus sprendimas, o galutinis vienasmenis sprendimas, pakeisti pačios nominacijos pavadinimą iš „Klaipėdos ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This