Vėl išniekino trispalvę

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-26

Policija pranešė, kad šeštadienį, apie 10.38 val., buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Nidos gatvėje, buitinių atliekų konteineryje rasta išmesta trispalvė su nulaužtu kotu. Ji prieš tai kabėjo ant vieno šios gatvės pastato.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės simbolių išniekinimo. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštu, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Išpuoliai prieš valstybės vėliavas šioje ir kitose Žvejybos uosto gyvenamojo rajono gatvėse buvo fiksuoti artėjant šių metų Kovo 11-ajai. Vėliau buvo pranešta ir apie dar keletą tokių įvykių kitose gatvėse.

Įtarimų dėl trispalvių išniekinimo uostamiestyje buvo sulaukęs 1991 m. gimęs vyras. Tiriant incidentą dėl Lietuvos vėliavų išniekinimo Klaipėdoje, į teisėsaugos akiratį pateko ir dar keli asmenys, kurie tą pačią dieną pasisavino kelias trispalves.

Tyrimą dėl Lietuvos vėliavų išniekinimo uostamiestyje kontroliavęs prokuroras Arūnas Saunorius teigė neturintis duomenų, kad įtarimų sulaukęs asmuo būtų užverbuotas Rusijos ar Baltarusijos specialiųjų tarnybų.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Valstybės dienos išvakarėse - didžiulė trispalvė

Penktadienį, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse, Klaipėdoje suplevėsavo 45 kvadratinių metrų ploto Lietuvos vėliava. Savivaldybės nuotr. Trispalvė iškelta virš ...
2024-07-05
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje tęsiasi išpuoliai prieš trispalves

Policija pranešė apie dar vieną uostamiestyje išniekintą valstybinę vėliavą. Antradienio rytą, apie 7.45 val., Taikos prospekte buvo pastebėta nuo pastato ...
2024-06-26
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Žvejybos uosto rajone vėl išniekinta trispalvė

Policija pranešė, kad ketvirtadienio rytą, apie 6 val.,uostamiestyje, Naikupės gatvėje, pastebėta, jog nuo Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos pastato sienos iš ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This