Kai vietoje galvos elektros lemputė* (1)

Spyglys
Spyglys
2024-06-12

Pasižiūrėjęs ir pasiklausęs trečiadieninio mūsų miestelio politikų posėdžio, kurio metu valdantieji savo gretose rado dezinformatorių, Spyglys išėjo į gatves savo dygliuotą galvą prasivėdinti. Bet ir čia jam neteko ramiai pasivaikščioti – atėmė žadą grožis, išdygęs netoli turgaus žiedo.

Kad naujieji šviestuvai tikrai gražesni už iki šiol čia dar stovėjusius tarybinius, niekas tikriausiai nesiginčys, bet, Spygliaus nuomone, Turgaus stotelėje šio grožio jau per daug. Stovi toks šviestuvas čia kaip karalienė šachmatų lentoje.

Dygliuotojo nuomone, tik laiko klausimas kada Lygių galimybių kontrolierė sulauks skundo iš XXL dydžio piliečių, kad jie čia diskriminuojami ir į laukimo paviljoną negali patekti.

Ir bus labai smalsu pamatyti, kaip tokia eilių reguliavimo sistema stotelėje funkcionuos Jūros šventės metu.

Kad šiuos apšvietimo stulpus įrenginėjo žmonės su elektros lempute vietoje galvos rodo ir situacija kitoje gatvės pusėje esančioje stotelėje. Čia naujasis šviestuvas pastatytas per tris trinkeles nuo krašto ir dar tiesiai ant pakeltos neregių dangos…

„Dar daugiau vidinių sandorių su „Klaipėdos paslaugomis“! – siūlo Dygliuotasis mūsų miestelio valdžiai. – Jie juk apie viską pagalvoja – ir apie keleivius, ir apie elektrą, ir gatvių valymą, ir netgi apie pirtininkus”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Kai vietoje galvos elektros lemputė*” komentarų : 1

  1. Anonimas parašė:

    Prie to paties verta prisiminti labai įdomų sprendimą po dviračių tako įrengimo ties Tiltų g. 29, kur vienam pagrindinių įėjimų į senamiestį paliktas kažkur metras pėstiesiems. Tarp medžio ir fasado.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Kada nustosit klaidinti?*

Šį savaitgalį visą Lietuvą prie jūros kviečianti Klaipėdos valdžia yra neįgali jau keletą metų nuimti ties vienu pagrindiniu keliu stovinčio ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Arvydas Vaitkus nuo rinkėjų pavargo itin greit*

Uostamiesčio savivaldybės meras ir jo paskirti vicemerai vis labiau slepiasi nuo rinkėjų ir net vietinių tarnautojų: už daugiau nei septynis ...
2024-07-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This