Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“* (2)

Spyglys
Spyglys
2024-06-23

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: uostininkai neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 eurų. 

Už šią sumą iš UAB „Klasera” direkcija nusipirko reprezentacinį F klasės įkraunamą hibridinį automobilį „Audi A8 L TFSi E“ su 100 tūkst. km ridos garantija. Elektra varomas šis gražuolis gali nuvažiuoti net… 56,9 km.

Automobilis į direkcijos kiemą turi įvažiuoti ne vėliau kaip per pusmetį. Taigi, uosto admirolai aplenkė savivaldybės generalissimą. Ką bekalbėti apie levelį!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*”: 2

  1. Ne lyberalas parašė:

    Nustebes, kad nepirko vandeniliu varomos auto. Tai kaip ten su zaliu uostu?? Ruko kamputyje??

  2. Lavonas parašė:

    AK vis rašo apie randamus lavonus. Artūrai spygly neįdomu apie AUDI autoplius-e apie automobilius dachrena info, geriauk parašyk kaip lavonų ieškai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Kada nustosit klaidinti?*

Šį savaitgalį visą Lietuvą prie jūros kviečianti Klaipėdos valdžia yra neįgali jau keletą metų nuimti ties vienu pagrindiniu keliu stovinčio ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Arvydas Vaitkus nuo rinkėjų pavargo itin greit*

Uostamiesčio savivaldybės meras ir jo paskirti vicemerai vis labiau slepiasi nuo rinkėjų ir net vietinių tarnautojų: už daugiau nei septynis ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Spyglys

„Vilties bėgime” valdžia „bėgiojo” už valdiškus pinigus*

Nors Klaipėdos miesto valdžios damų ir džentelmenų „Vilties bėgimo“ parade bėgant šiemet lyg ir nesimatė, tik pozuojant, bet formaliai sudalyvauta: ...
2024-07-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This