Klaipėdos kariliono festivalis

Klaipėdos kariliono festivalis vyks

Klaipėdos koncertų salė praneša, kad birželį kaip ir kasmet, tuo pačiu metu, Laikrodžių muziejaus kiemelyje vyks Klaipėdos kariliono festivalis. „Ir nors šiemet visuotinis karantinas kiek pakoregavo visų planus, bet atšaukus dalį suvaržymų, laužyti tradicijų...

Klaipėdos koncertų salė pristato 15-ąjį sezoną

15-ame sezone bus gausu naujų projektų ir muzikinių programų, kompozitorių kūrinių premjerų, pasaulinio lygio užsienio atlikėjų ir kitų staigmenų, žada Klaipėdos koncertų salės atstovai. „Stengiamės pristatyti geriausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertus, kad...

Ilgiausią metų dieną kariliono varpai skelbs muzikos šventę

Ilgiausią metų dieną, birželio 24-ąją, Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje keturiuose koncertuose skambės ne tik muzika karilionui solo, bet ir kariliono, kitų atlikėjų bei orkestrų ansambliai – vyks Klaipėdos kariliono festivalis. 

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest