P0

Politika, Svarbu

Klaipėdos liberalai – už partijos išsaugojimą (1)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-10-27


Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus nariai penktadienio vakarą susirinko  į visuotinį susirinkimą.

“Partijoje daug disonanso, bet norisi pradėti kalbėti bendru balsu. Šitas surinkimas vyksta pačiu geriausiu metu, galime aptarti viską, kas vyksta. Nors kartais situaciją žiniasklaida ir nušviečia tendencingai, bet tai rodo, kad liberalios idėjos rūpi. Labai svarbu diskutuoti, kad vyksta Lietuvoje, kas vyksta partijoje”, – sakė susirinkime dalyvavęs klaipėdietis Seimo narys Simonas Gentvilas.

Partijos skyriaus pirmininkas, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pasiūlė visą susirinkimą koncentruoti ne į ataskaitas ir planus, o į “egzistencinius klausimus”, suformuoti poziciją būsimam partijos Tarybos posėdžiui ar suvažiavimui.

“Į mus daug kas žiūri, turime būti labai atsakingi priimdami sprendimus. Galimybių yra įvairių, reikia pasirinkti kelią, kuris įtikintų ir mus, ir liberalias idėjas palaikančius žmones”, – sakė V. Grubliauskas.

Partijos nariai pritarė jo pasiūlymui miesto Tarybos frakcijos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitų svarstymą perkelti į kitų metų vasarį planuojamą susirinkimą. Jame taip pat būtų renkamas skyriaus pirmininkas, sprendžiami kiti personalijų klausimai.

Kokios diskusijos surinkime vyksta toliau kol kas sužinoti nepavyko, nes “Atviros Klaipėdos” žurnalistą V. Grubliauskas geranoriškai paprašė palikti salę, nes, anot jo, norisi itin atviros diskusijos bei pažadėjo komentarą suteikti vėliau.

“Atviros Klaipėdos” duomenimis, meras pirmiausia su partijos skyriaus kolegomis pasidalino mintimis apie prieš praėjusį miesto Tarybos posėdį susidariusią situaciją, kai koalicija neteko 7 balsų, kurių verkiant reikėjo norint patvirtinti naujas, didesnes vandens kainas. Esą trys partneriai pareiškė, jog per posėdį kritikuos tokį sprendimą lyg būtų opozicijos atstovai, o Rusų aljansas nusprendė iš viso neiti į posėdį. Tad dabar esą reikia ir toliau nusiteikti gyventi su tokia politine realybe.

“Kone vienbalsiai visi įgaliojo skyriaus atstovus Tarybos posėdyje išsakyti mūsų poziciją, kad Klaipėdos liberalai nemano, jog LRLS reikia uždaryti ir išsiskirstyti ir apie naujo politinio darinio kūrimą niekas nekalbėjo ir to nesiūlė”, – vėliau informavo meras.


  2017-10-27

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos liberalai – už partijos išsaugojimą”

  1. AvatarLaimonas (IP: 88.119.42.188)

   Viskas bus gerai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt