P0

Uostas ir jūra

Formuos naują Uosto direkcijos valdybą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-07


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė trijų įmonės valdybos narių atranką.

Šiuo metu Valdybą sudaro jos pirmininkas, susisiekimo viceministras Paulius Martinkus, Susisiekimo ministerijos Biudžeto ir valstybės turto valdymo departamento direktorius Saulius Kerza, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas bei du nepriklausomi nariai – Normantas Marius Dvareckas ir Nerijus Udrėnas.

Susisiekimo ministerijos Komunikacijos ir protokolo skyrius “Atvirai Klaipėdai” paaiškino, kad Uosto direkcijos Valdyba šiuo metu renkama naujai kadencijai, tad nors paskelbta tik trijų jos narių atranka, bus sudarytas visiškai naujas valdymo organas. Valdyboje bus  3  nepriklausomi kandidatai.

Spalį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija konstatavo, kad neįžvelgia interesų konflikto dėl to, kad V. Grubliauskas buvo paskirtas į Uosto direkcijos Valdybą. Tokio išaiškinimo buvo paprašęs Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatas. Tai buvo padaryta po žiniasklaidoje pasirodžiusių publikacijų apie galimą interesų konfliktą.

Pagal keliamus bendruosius reikalavimus kandidatai turi turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą, turi būti nepriekaištingos reputacijos bei turi būti nesusiję su kitais juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių galėtų kilti interesų konfliktas.

Kandidatams taip pat keliami specialieji reikalavimai, pagal kuriuos privalu turėti kompetenciją bent vienoje iš šių sričių: strateginio planavimo ir valdymo srityje, finansų arba žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. Taip pat privaloma atitikti nepriklausomumo kriterijus.

Detali informacija apie reikalavimus kandidatams skelbiama Susisiekimo ministerijos internetinėje svetainėje ir  Uosto direkcijos internetinėje svetainėje.

Kandidatai dokumentus įmonei gali teikti iki š. m. lapkričio 27 d.


  2017-11-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt