P0

Kriminalai ir nelaimės

Konfliktai su apsaugos darbuotojais – kasdienybė?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-04


Į Klaipėdos policiją kreipėsi 30-metė šiaulietė, kuri pareiškime nurodė, jog šeštadienio naktį, apie 1 val., naktiniame klube, esančiame Žvejų g., ją sumušė apsaugos darbuotojas. Jis neva trenkęs moterį veidu į sieną ir sužalojęs jai nosį.

Po įvykio greitoji medicinos pagalba nukentėjusiąją išvežė į ligoninę, kur medikai jai nustatė nosikaulio skilimą, dešiniojo peties sumušimą ir išleido gydytis namo.

Policija džiaugėsi operatyviai sulaikiusi apsaugininko nužudymu įtariamą vyrą, nors vėliau paaiškėjo, kad jį pasiduoti įkalbėjo mama, kuri ir pranešė policijai apie nusižudyti ketinusį sūnų. Sulaikymo operacija. Klaipėdos policijos nuotr.

Konfliktai tarp neretai alkoholio padauginusių kavinių, naktinių klubų klientų ir apsaugos darbuotojų – ne retenybė.

Prieš gerą dešimtmetį lankytojų muštynės, susistumdymai ir tarpusavyje, ir su apsaugos darbuotojais viename liūdnai pagarsėjusiame pietinėje miesto dalyje anuomet buvusiame populiariame naktiniame klube, kuriame mėgdavo lankytis nusikalsti linkę asmenys, buvo tapę šios pasilinksminimo įstaigos kasdienybe.

Tačiau įvairių nesusipratimų bei konfliktų su apsaugos darbuotojais ne tik pasilinksminimo vietose netrūksta ir mūsų dienomis.

Štai vienas neadekvatus pilietis, praėjusių metų lapkričio vidury siautėjęs “Aurora city” viešbutyje, viešbučiui ne tik pridarė materialinių nuostolių, bet ir prismaugė jo apsaugininką.

Nuo kito įsiaudrinusio kliento gruodžio pradžioje nukentėjo naktinio baro Pilies g. darbuotojas, buvo nepataisomai sugadintas baro kompiuteris.

Tačiau skaudžiausias įvykis, pasibaigęs jauno apsaugos darbuotojo mirtimi, Klaipėdoje įvyko tuoj po naujųjų.

„Akropolyje“ dėl vos pusantro euro neatitikimo, atsiskaitant savitarnos kasose, sulaikytas 30-metis klaipėdietis peiliu nudūrė jauną “Maximos” parduotuvės  apsaugininką.

Nors “Atviros Klaipėdos” šaltinių teigimu, vyras esą buvęs išprovokuotas ir tik gynėsi nuo sužvėrėjusių apsaugos darbuotojų, mūsų kalbintas prokuroras teigė, kad apsaugininkai savo įgaliojimų neviršijo, o byla dėl nužudymo netrukus turėtų būti baigta.

 


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2018-02-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt