header / full width banner
Švietimas

Kas tirs situaciją Slengių švietimo įstaigoje?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-13


Klaipėdos rajono mero potvarkio dėl „Atviros Klaipėdos“ aprašytos situacijos Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre rengimas užtruko ilgiau nei planuota. Paskutiniai į specialią komisiją deleguojami asmenys paaiškėjo tik pirmadienį, tad tądien merą pavaduojanti vicemerė Violeta Riaukienė ir pasirašė atitinkamą potvarkį.

Komisija buvo sudaryta atsižvelgiant į du raštus. Vieną iš jų  sausio 24 d. parašė darželio grupių „Spalviukai“ ir „Bitutės“ tėvai. Jie kelia klausimą dėl centro direktorės Laimos Anužytės-Kilnės tinkamumo eiti direktorės pareigas.  Kitą diena anksčiau parašė buvusios mokytojos Indrės Malinauskienės klasės auklėtinių tėvai.

post banner

Komisijos pirmininke paskirta pati Violeta Riaukienė. Be jos čia dar darbuosis rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Petrauskienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius,  rajono Tarybos ir mero sekretoriato vyriausioji specialistė Simona Dirgėlienė, Klaipėdos rajono psichologinės pedagoginės tarnybos direktorė Jolita Narkevič, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyresnioji specialistė Genovaitė Butkienė ir pačio centro mokyklos tarybos pirmininkas Dainius Puzinas.

Iki kada komisija turi pateikti savo išvadas potvarkyje nerašoma.


[recaptcha]

2018-02-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt