P0

Kriminalai ir nelaimės

Manekenės žūties tyrimas – po devyniais užraktais

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-06-15


Iki šiol tebetiriamas 22 metų užsienyje modeliu dirbusios lietuvės Dovilės D. žūties aplinkybes prokuratūra nuo visuomenės kruopščiai slepia, nors respublikinėje spaudoje įvykis aprašinėjamas su pikantiškomis smulkmenomis.

“Atviros Klaipėdos” žurnalistė, norėdama pranešti mūsų skaitytojams apie vykstantį tyrimą iš patikimų šaltinių, kelias dienas iš eilės skambino tyrimui vadovaujančiam prokurorui, o jo telefonu neradusi, išsiuntė klausimus elektroniniu paštu.

Palmiros Mart nuotr.

Prokuroro teiravomės, keliems asmenims ir pagal kokius Baudžiamojo kodekso straipsnius byloje pareikšti įtarimai. Taip pat norėjome sužinoti, ar tiesa, kaip skelbta, kad prieš mirtį mergina buvo paveikta narkotikų ir ar turėjo lytinių santykių. (Skelbta, kad ją, apsvaigintą  narkotikais, galėjo išžaginti).

Taip pat klausėme, kada galima tikėtis kaltinamojo akto surašymo ir bylos perdavimo teismui.

Iš prokuroro sulaukėme atsakymo, kad jis šiuo metu yra išvykęs, o į visus pateiktus klausimus Klaipėdos apygardos prokuratūros atstovė spaudai Ignė Rotautaitė – Pukenė atsiuntė štai tokį atsakymą:

Ikiteisminis tyrimas dėl jus dominančio įvykio – vykdomas. Atliekami reikalingi procesiniai veiksmai. Siekdami nepakenkti tyrimui, šiuo metu viešintinų duomenų neturime. Kuomet tyrimas bus baigtas, informuosime”.

INFORMACIJA

Milane modeliu dirbusi 22 metų Dovilė D. buvo rasta negyva Klaipėdoje Naujojo Sodos g. 2017 m. lapkričio 20 d. vakare,  apie 19.35 val.

Nustatyta, kad mergina iškirto iš „Amberton Klaipėda“ 14-ojo aukšto bendrojo naudojimo balkono, į kurį buvo išėjusi parūkyti. Ar mergina iškrito pati, ar jai kas nors „padėjo“ – lieka paslaptis, nors advokatas viešai skelbė, kad atliekamas tyrimas dėl privedimo prie savižudybės ir galbūt –  dėl nužudymo.    

Skelbta, kad viešbučio kambaryje ji buvo apsistojusi kartu su žinomu uostamiesčio prodiuseriu Ričardu P. , o lapkričio 20-ąją viešbutyje su jais esą buvo dar vienas asmuo, šiuo metu Vilniuje dirbantis mediku.

Kraupus sutapimas: praėjus vos savaitei po manekenės žūties, lapkričio 29 d. nuo to paties viešbučio stogo, kaip įtariama, nušoko ir užsimušė 27 metų vaikinas, viešbutyje dirbęs durininku.


  2018-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt