P0

Politika

Miesto Taryboje – nauja frakcija

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-28


Ketvirtadienį vykusio miesto Tarybos posėdžio metu buvo pagarsinta, kad susikūrė nauja – Jungtinė tarybos narių frakcija.

Valdančiosios koalicijos programines nuostatas ketinančiai vykdyti frakcijai priklausys jos pirmininke tapusi Aldona Staponkienė, Artūras Razbadauskas ir Lilija Petraitienė.

A. Staponkienė ir A. Razbadauskas į Tarybą buvo išrinkti pagal partijos “Tvarka ir teisingumas” sąrašą, o L. Petraitienė – pagal Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašą.

Gegužę vykusio miesto Tarybos posėdžio metu buvo pranešta, kad susikūrė „Pirmosios nepriklausomos miesto Tarybos narių frakcija“. Šį darinį įkūrė Vytautas Čepas, Rimantas Taraškevičius (išrinkti kaip visuomeninkai) ir Jonas Sąlyga (išrinktas kaip socialdemokratas). Prie jų pareiškė prisijungiantis ir Liberalų sąjūdžio frakciją paliekantis Algirdas Grublys, dar pernai sustabdęs narystę šioje partijoje.


2018-06-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt