P0

Svarbu, Transportas

Per žingsnį nuo tragedijos

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-06-28


Daug aistrų tarp miesto valdininkų ir politikų sukėlęs sprendimas du kartus per parą kilnoti Pilies tiltą trečiadienį vos nesibaigė tragedija.

Socialiniuose tinkluose klaipėdiečiai dalinasi Tomo paskelbta nuotrauka, kurioje užfiksuota, kaip trečiadienio vakare ant tilto užvažiavus automobiliui, nusileido šlagbaumas ir mašina pakliuvo į spąstus. Klaipėdietis teigia matęs, kaip esą vairuotojas nespėjęs net sureaguoti ir sustoti prie šviesoforo.

„Pradėjo kilt tiltas, užkabino busiko galą, žmogus vos spėjo ištraukti savo žmoną su vaikais. Tik po viso šito cirko buvo sustabdytas kėlimas, tiltas nuleistas ir šlagbaumai vėl pakelti”, – feisbuke rašo klaipėdietis ir viliasi, kad gal valdininkai šia informacija susidomės.

Tomo Andrijausko nuotr.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė „Atvirai Klaipėdai” sakė kol kas turinti tik žodinę informaciją iš už tilto eksploataciją atsakingų UAB „Viadukas” atstovų.

„Pirminė informacija yra tokia, kad lyg tai, galimai, sakau, galimai, kad manęs neapkaltintų, automobilis įvažiavo, jau degant raudonam šviesoforo signalui”, – sakė I. Šakalienė. Jos teigimu, yra nuspręsta gal rytoj, o gal šeštadienį dėl to kartu su „Viaduko” atstovais ir policija atlikti vadinamąjį eksperimentą.

„Pakviesim, manau, ir žurnalistus, kad nekaltintų „Viaduko”, kol visko neišsiaiškinsim. Nuteisti iš anksto nieko nereikėtų”, – sakė valdininkė.

Policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė teigė, kad informaciją apie incidentą ant Pilies tilto policija gavo trečiadienio vakare tuoj po 21 val.

„Atvyko Kelių policija, žmonės nenukentėjo, buvo įformintas kaip techninis eismo įvykis, automobilis iš galo buvo nestipriai apgadintas”, – komentavo ji.

Pasak policijos atstovės, bus analizuojami vaizdo įrašai, apklausiami liudininkai, įvykio dalyviai, aiškinamasi, kas dėl šio incidento kaltas.

Transporto straipsnių vidus kompas

„Man, kaip civilei, labai patinka, kad kelia tą tiltą, laivai gali įplaukti ir miestas tampa gyvesnis, jūrinis”, – ir asmeninę nuomonę dėl Pilies tilto kilnojimo išsakė A. Grauslienė.


  2018-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt