P0

Politika, Svarbu

Prasideda rinkimų kampanija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-07


Lapkričio 7-ąją oficialiai prasideda kitų metų kovo 3-iąją vyksiančių savivaldybės tarybų rinkimų politinė kampanija.  Lapkričio 12-ąją startuos prezidento rinkimų kampanija, o 26-ąją – Europos Parlamento.

Reaguodama į tai “Atvira Klaipėda”, kol baigsis rinkimai, naikina rubriką “Politikų tribūna”, kurioje iki šiol galėjo pasisakyti visi politikai. Tačiau ir toliau skelbsime absoliučiai visas politines naujienas, politikų pasisakymus viešuose, ne jų pačių inicijuotuose reginiuose arba jų profesinės srities tema.

Kai ir sakėme kurdami “Atvira Klaipėdą”, vienintelė reklama, kurią mes įsileisime – politinė, skelbiama rinkiminių kampanijų periodu. Tad politikai “Atviroje Klaipėdoje” galės skelbti savo pozicijas specialiose ir aiškiai pažymėtose rubrikose, o tokios paslaugos įkainiai, kaip ir numato įstatymas, yra deklaruoti Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Taip jau elgiasi Liberalų sąjūdis, savo rinkimų kampaniją Klaipėdoje pradėjęs anksčiau nei oficialus startas – prieš mėnesį.


2018-11-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt