P0

Transportas

Į Klaipėdos priemiesčius – nauji autobusai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-28


Nuo rytojaus, kovo 1-osios, iš Klaipėdos į priemiesčius – Žaliąjį slėnį, Purmalius, Karklę ir Kunkius – veš nauji uostamiesčio savivaldybės valdomos UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP) maršrutiniai “Mercedes“ markės autobusai.

Naujieji autobusai yra 25 vietų, iš jų 16 skirtos sėdintiems keleiviams, dar 9 gali važiuoti stovėdami. Taip pat yra viena vieta skirta neįgaliojo ar vaiko vežimėlio kelionei.

KAP galimybę teikti šią paslaugą penkerius metus gavo laimėjusi pernai VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” paskelbtą konkursą. Jame dalyvavo ir šiuo metu šią paslaugą teikianti UAB „Autoklasrida“, ir bendrovės „Ridvija“ bei „Kautra“. KAP pasiūlė mažiausią kainą – 55 ct/km. „Autoklasrida“ buvo pasirengusi toliau šias paslaugas teikti už 60 ct/km, „Ridvija“ pageidavo 64, o „Kautra“ – 65 centų.

Naujieji autobusai yra 25 vietų, iš jų 16 skirtos sėdintiems keleiviams, dar 9 gali važiuoti stovėdami. Taip pat yra viena vieta skirta neįgaliojo ar vaiko vežimėlio kelionei – jų patogiam įlaipinimui pritaikytos dvivėrės durys bei atlenkiama rampa.

„Savo vidaus įranga ir komfortu jie artimesni didiesiems autobusams, o ne Klaipėdoje ilgą laiką kursavusiems mikroautobusams. Panoraminiai šoniniai keleivių salono langai, šildomas ir vėsinamas salonas, keleivių apsaugos sistemos – tai visapusiškai moderni transporto priemonė, atitinkanti šiuo metu aukščiausią ekologijos Euro 6 standartą“, – pranešime spaudai cituojamas KAP vadovas Vaidas Ramanauskas.

Naujosiose transporto priemonėse yra sumontuotos automatinės greičių dėžės, lietaus ir šviesos davikliai bei kitos pagalbinės sistemos.

23 ir 24 yra pirmieji bendros el. bilieto sistemos maršrutai, pradėję funkcionuoti dar 2011 m. rugsėjį.

KAP yra didžiausia keleivinio transporto bendrovė Vakarų Lietuvos regione, šiuo metu vežanti keleivius 9 tarpmiestiniais maršrutais, aptarnaujanti 16 miesto maršrutų, 5 priemiestinius Klaipėdos ir Kretingos rajonų maršrutus bei vykdanti užsakomuosius reisus po visą Europą.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2019-02-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt