P0

Svarbu, Transportas

Šilutės plento trombus pašalins šią savaitę?

Avatar

Martynas Vainorius
2019-05-13


Nors Klaipėdos savivaldybė buvo žadėjusi, kad statybininkų netoli Tilžės žiedo užverta Šilutės plento atkarpa bus atidaryta gegužės 13 dieną, pirmadienį taip neįvyko. Iki šiol nesutvarkyta ir kitoje pusėje vieną eismo juostą balandžio pabaigoje iš vairuotojų atėmusi įgriuva.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas laikinai einantis Olegas Mariničius „Atvirai Klaipėdai” aiškino, kad nuotekų tinklus šioje vietoje AB „Klaipėdos vanduo” užsakymu tiesiantys rangovai – UAB „Hidrostatyba” ir UAB „Uliksas” – žodžiu buvo aiškinę, kad atkarpą šiaurės kryptimi stengsis atidaryti gegužės 13-15 dienomis.

„Tačiau oficialiame rašte parašę gegužės 18 dieną”, – sakė O. Mariničius.

Pasak jo, šią savaitę žadama eismui grąžinti ir pietų kryptimi užvertą juostą. Ten įgriuvą esą galima sutvarkyti tik tada, kai bus baigti sienelės kalimo darbai, dėl kurių ji ir atsirado.

Pasak O. Mariničiaus, šią savaitę turėtų prasidėti asfalto klojimo darbai ir Tilžės gatvėje, kur eismas ribojamas jau kelis mėnesius. Čia darbuojasi restruktūrizacijos bylą teisme bandanti išsikelti UAB „Žemkasa”.


  2019-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt