P0

Spyglys

Apsispręsti padėjo Neniškis*

Spyglys
2019-05-28


ROTARY klubas „Karalienė Luizė“ vienija ne tik labai protingas, bet ir įžvalgias moteris.

Žinia, jos kartu su kitais rotariečiais jau senokai sugalvojo kilnų projektą „Žadink širdį“, kurio metu įvairioms įstaigoms dovanoja širdies defibriliatorius.

Gana ilgai rotarietės svarstė, kuriai gi uostamiestyje įsikūrusiai įstaigai reikia padovanoti tokį itin reikalingą prietaisą. Abejonės iškart baigėsi, kai po rinkimų per didelius vargus susiformavusi Klaipėdos miesto dauguma ryžosi naujuoju Savivaldybės administracijos direktoriumi paskirti Gintarą Neniškį. Po to, kai „Atvira Klaipėda” pirmoji paskelbė šią naujieną, ne vienas pastate Liepų g. 11 sėdintis biezdorius griebėsi už širdies – juk Gintaras visus koridorius čia skersai ir išilgai išvaikščiojęs, žino ne tik tuos, kurie kaišiodavo pagalius į viešojo transporto projektus, bet ir visus kitus, kurie nosį nuolat krapšto vietoje to, kad dirbtų miesto labui. Tad tada jokios abejonės įžvalgiosioms rotarietėms nebeliko, juolab kad tarp jų yra ir Jolanta Girdvainė, kaip ir Gintaras, užsimojusi pašukuoti prieš plauką kitos parapijos – Kretingos – biezdorius. 

Beširdis būsimos Savivaldybės administracijos reformos vykdytojas nors ir dvejojo, visgi atvyko į širdies defibriliatoriaus perdavimo ceremoniją.
*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt