P0

Spyglys

Džiazo festivalį – į Tilžės turgų!* (1)

Spyglys
2019-06-05


Nenuorama Spyglys trečiadienio vidurdienį nulėkė į piliavietės teritoriją – labai jau jam knietėjo pasižiūrėti, ar prabėgus porai dienų po garsiojo Klaipėdos mero ir jo svitos vojažo atsirado ten daugiau darbo kultūros.

Nors ir nedidelė, bet pažanga visgi yra – su tuo turi sutikti ir visur priekabių ieškantis Spyglys. Nors ir permatomas, nors ir ne ant visų laikinų statybvietės tvorų, bet atsirado žalias tinklas. Nors ir neišvežtos šiukšlės, į kurias pirštu buvo baksnojęs burmistras, tik „paslėptos” už tuo permatomu tinklu aptrauktos tvoros, bet statybininkų biotualetų ant tako nebeliko. O ir kelius laistanti mašina pradėjo kursuoti pirmyn atgal. Kruizinių laivų terminalo vadovas Alvydas Butkus dar neįvykdė pažado gražiai paslėpti rekonstruojamą pastatą, bet iki džiazų laiko dar yra – jie tik ketvirtadienio vakarą prasidės.

Tad matydamas tokius, kad ir nedidelius pokyčius Spyglys siūlo atsakingiems asmenims apsvarstyti galimybę džiazo festivalius bent kurį laiką rengti Tilžės turguje – publika ir ten nebloga susirenka, o pakeitus lokaciją galbūt ir ši vieta sulauktų mero, kurį su festivaliu sieja tik meilė džiazui, vizitų.  O jų ten, oi kaip reikėtų – juk Šilutės plentą išdarkę miesto vėliavą gavę kaimiečiai iš „Hidrostatybos” čia su darbais tikrai nesiskubina. Naujam Tilžės gatvės rekonstrukcijos rangovui, kuris galbūt atsiras po keleto mėnesių, tokia priežiūra irgi nepamaišytų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-05

Vienas komentaras apie “Džiazo festivalį – į Tilžės turgų!*”

  1. Per 10 metų taip žemai krito miestas, kad jau baisu darosi. Kada vieną kartą Grubliauskai su savo tinginių armija pradėsi bent kažkiek dirbti žmonėms??? Kiemai išdaužyti, žolė nepjauta, gatvės dulkėse skęsta, pastatai nutriušę, vardink ir vardink, didžiausia gėda prieš turistus, vos tik išlipę pamato apkasus ir nutriušusius pastatus, kiti iki tiltelio ateina ir apsisukę grįžta atgal į laivą. Apie gatves net nekalbu, greit kai kuriomis bus nebeįmanoma išvažiuoti. Ekonomika pakilime, ES pinigai dar nepasibaigę, kur problemos ponai, kad mieste atsirastų gyvybės, pajudėtų pažadėti projektai, kada pradėsite dirbti žmonėms???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt