P0

Politikų tribūna

N. Puteikis: „Europarlamentarai už komandiruotes gali mokėti patys” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-06


Klaipėdietis Seimo narys Naglis Puteikis prašo Seimo valdybos nepritarti Seimo Audito komiteto siūlymui, kad išrinktų į Europos Parlamentą Seimo narių išvykos į europarlamentarų frakcijų posėdžius Briuselyje būtų finansuojamos Lietuvos mokesčių mokėtojų lėšomis, nes tai būtų Seimo statuto pažeidimas.

Seimo statutas numato, kad Seimui skirti asignavimai gali būti naudojami tik Seimo ir jos narių parlamentinei veiklai. Jame nenumatyta dengti Europos Parlamento išlaidų.

N. Puteikis mano, kad tokias keliones turėtų apmokėti arba patys europarlamentarai, arba jas reiktų dengti iš Europos Parlamento lėšų.

Klaipėdietis taip pat siūlo, kad Seimo Audito komitetas tokius klausimus, kaip Seimo narių išvykų finansavimas, spręstų ne uždaruose, o atviruose internetu transliuojamuose komiteto posėdžiuose, kad Seimo nariai negalėtų proteguoti savo kolegų.


2019-06-06

Vienas komentaras apie “N. Puteikis: „Europarlamentarai už komandiruotes gali mokėti patys””

  1. Puteikis apgavikas, melagis, vagis. Iš manęs pavogę balsą, kurį galėjau atiduoti vienam iš dviejų kandidatų. Kova pirmame ture vyko apylygiai, jei Puteikis nebūtų drumstęs, būčiau iškart balsavęs už man tinkamą kandidatą, ir tas gal būt būtų laimėjęs pirmame ture. Dabar balsavau už Puteikį, o tas pabėgo iš rinkimų. Prieš tai daug kalbėjo, žadėjo, pasirodo visa tai buvo tik melas ir apgaulė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt