P0

Spyglys

Olegui – praktiškai jokių šansų* (4)

Spyglys
2019-06-06


Spyglys nori paneigti žurnalistų, taip pat ir „Atviros Klaipėdos” skleidžiamą versiją, kad mūsų miestelio merui niekaip neišeina atsidėkoti Rusų aljansui už neįkainojamą paramą per rinkimus ir paskirti jo atstovą Olegą Mariničių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju dėl to, kad pastarasis negauna atitinkamos spec. tarnybų pažymos.

Brėdas. Juk Olegas mūsų kariniam laivynui vadovavo. Ir NATO dirbo, tad matė, skaitė, vartė ir tokią slaptą informaciją, iki kurios mūsų saugumiečiams kaip iki Mėnulio.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Netiesa ir tai, kad į šį postą vėl nutūpti Olegui truko ir faktas, kad po garsiosios maršrutinių krizės jis, būdamas VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) valdybos pirmininku, uoliai bandė vykdyti kerštingą buvusio savo viršininko nurodymą pakirpti sparnus tuometiniam šios įstaigos vadovui Gintarui Neniškiui. Naujasis Savivaldybės administracijos direktorius G. Neniškis yra krištolo tyrumo žmogus ir jokių akmenų užantyje nenešioja, pikto nelaiko, kaip kad kokia Nina, dabar visur viešai rašinėjanti Alvido Judo numerius, kad žmonės jam skambintų ir ramybės neduotų smarvės ir visais kitais klausimais.

Olego atveju viskas kur kas paprasčiau. Tiesiog G. Neniškis gali dirbti tik su tais pavaduotojais, kuriems tėvai davė Andriaus vardą. Juk KKT dirbo su Andriumi Samuilovu, dabar pasirinko Andrių Dobranskį ir intensyviai ieško trečiojo Andriaus. Tad Olegui lieka vienintelis šansas – nebent paaiškės, kad jo tėvavardis yra Andrejevičius.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-06

4 komentarai apie “Olegui – praktiškai jokių šansų*”

  1. O kaip faktas, kad draugaugauja su asmenimis, kurie gamino ginklus ir tiekė juos karštiesiems taškams? Praeities nepaslėpsi….

  2. Labai atsiprašau už gramatines klaidas. Žodį direktirium prašau skaityti direktoriumi. Kreipinio Spyglį galūnė ne i nosinė, o y. 🙂

  3. Olegą skirtų ne direktirium, o direktoriaus pavaduotoju. Spyglį, tik tiesą atitinkančią informaciją spyglink miestelio piliečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt