P0

Spyglys

Atvirumas baigėsi neprasidėjęs?* (5)

Spyglys
2019-07-26


Džiaugėsi, oi džiaugėsi mūsų miestelio burmistras, kad Jūros šventėje sulauks neseniai išrinkto pirmojo klaipėdiečio prezidento, kuriam uoliai asistavo rinkiminės kampanijos metu ir lemtingąją naktį, tačiau tikriausiai nepagalvojo apie tai, kad šis vizitas gali sudrebinti taip puoselėtą Jo Ekscelencijos atvirumo įvaizdį.

Metai iš metų tauta turėjo teisę žiniasklaidos pagalba pasižiūrėti, kas ir kaip apsirėdęs renkasi į Jūros šventės metu vykstantį mero balių, kas ten šoka ir groja, ką valgo ir geria. Bet prisikvietė burmistras atvirąjį prezidentą ir basta. Arba jis pats, arba ne tokia atvira komanda pagrūmojo klaipėdiškiams – kad nebūtų jokių vietinės žiniasklaidos nuotraukų iš baliaus. Ką reiks patys nufotografuos ir patys paviešins.

Ar tik nebus pernykštės Jūros šventės metu kas nors ne taip nufotografavęs būsimąjį prezidentą?

„Pasiryžau būti nepriklausomu kandidatu; todėl šiandien Aš esu nepriklausomas Prezidentas. Kad būčiau laisvas veikti Jūsų labui. Pagaliau, kad ir likčiau toks, kokį Jūs mane pažinote: atviras ir paprastas žmogus, prieinamas ir išklausantis, noriai bendraujantis ir atsiliepiantis. Esu įsitikinęs, kad taip bus ir po penkerių metų, o jeigu ne – Jūs be užuolankų man tai priminkite!”, – dar liepos 12-ąją kalbėjo naujasis prezidentas.

Tai Spyglys be užuolankų ir skuba priminti – kažkaip labai jau greitai pradėjo nesiderinti tie žodžiai, pone prezidente, su realybe…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-07-26

5 komentarai “Atvirumas baigėsi neprasidėjęs?*”

  1. Gal reiketu asargiau ATVIRAI Klaipedai, o tai ziurekit ir redaktoriu, bei jo seima prades persekioti koks vojeristas su kamera ir ka jus jam pasakysit? 😉

  2. Alia burmistras limpa kaip šlapias lapas☝️ O spyglys dar bando galios sindromą pavaizduoti… Kaip visa tai laikina….

  3. O norėtume kąsnius skaičiuoti, pagalvėmis mėtytis…Eikim prie piliavietės statinių potograpinti morzelių nerealių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt