P0

Svarbu, Verslas

Norinčiųjų vadovauti „Klaipėdos vandeniui” – antplūdis (5)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-01-20


Penktadienį pasibaigus terminui iki kada buvo galima teikti dokumentus konkursui, kurio metu bus renkamas naujas uostamiesčio savivaldybės valdomos AB „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius, paaiškėjo, kad norinčiųjų juo tapti yra itin daug.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Bendrovės valdybos pirmininkė Regina Derkintytė-Kaupienė informavo, jog atranką vykdanti UAB „Alpha Consultants” sulaukė dokumentų iš 47 pretendentų.

Norintys kandidatuoti naujajame konkurse privalėjo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą; ne mažesnę kaip 5 metų sėkmingą patirtį aukščiausio lygmens vadovo pozicijoje įmonėje; išmanyti įmonės finansų valdymą; turėti gerus valstybinės ir anglų kalbos įgūdžius ir kt.

Vadovui žadamas nuo 4500 iki 5040 Eur atlyginimas neatskaičius mokesčių.

Dabar tris savaites bus vykdoma kandidatų atranka ir po reitingavimo geriausieji stos prieš įmonės valdybą, kuri ir išrinks naująjį vadovą.

Pasak valdybos pirmininkės, tikėtina, jog naujasis vadovas bendrovėje pradės dirbti vasario pabaigoje arba kovo pradžioje. Mat po atrankos procedūrų išrinktas kandidatas dar turės sulaukti specialiųjų tarnybų įvertinimo, patvirtinančio kad gali eiti tokias pareigas.

Įmonė vadovo neturi nuo 2018 m. pabaigos, kai iš generalinio direktoriaus pareigų pasitraukė jas nuo 2004-ųjų ėjęs Leonas Makūnas. Po jo pasitraukimo paskelbtasis konkursas buvo spėjęs apaugti įvairiais skundais ir gandais. Jį praėjusios kadencijos įmonės valdyba pernai balandį sustabdė.

Naujosios kadencijos valdyba, kurią sudaro nepriklausomi nariai – laikinuoju įmonės vadovu lapkričio viduryje paskirtas Alenas Gumuliauskas, Regina Derkintytė-Kaupienė, Valdas Tekorius –  ir  savivaldybės tarnautojai Alina Mikalauskė bei Andrius Kačalinas, pernai spalį nusprendė nutraukti sustabdytą konkursą.

Įmonės laikinuoju vadovu iš pradžių buvo paskirtas gamybos direktorius Algirdas Špučys, kurį pernai lapkritį pakeitė valdybos narys Alenas Gumuliauskas. Pastarajam praėjusią savaitę pasitraukus iš šių pareigų, laikinai įmonei vadovaus Pardavimų departamento direktorė Eglė Alonderienė.


  2020-01-20

  5 komentarai “Norinčiųjų vadovauti „Klaipėdos vandeniui” – antplūdis”

  1. AvatarNuomonė (IP: 78.57.200.100)

   O kam ta anglų kalba privaloma??? Juk įmonė Lietuvoje.o jei ką vertėjai yra.Ministrams, diplomatams suprantu reikia. Marazmas zodziu kažkoks…pabandytu kokioj Prancūzijoje tokį reikalavimą įrašyti…

   • AvatarVava (IP: 88.118.167.154)

    Pritaikyta tipo visiems, bet subalansuota humanitarams. Čia tam, kad bet koks menininkas galėtų vadovauti gamybos įmonei. Tikriausiai visi supranta kodėl nėra privalomas vandentvarkos išsilavinimas ar bent patirtis. Vilniaus brigados sau rašė sąlygas – pas juos tik torpedos ir juristai, tad nieko keisto.

  2. AvatarLAIVAS KURŠIS (IP: 195.14.182.157)

   1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj.

   2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

   Tiems, kas skaito komentarus ir jau žino kur stovi Smiltynėje „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
   rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …

  3. AvatarAntanas (IP: 78.62.116.156)

   Įdomūs rinkimai- generalinis direktorius turi laisvai Lietuvoje kalbėti angliškai…Cha, cha !!! Iki šiol niekam nereikėjo! Gal “Klaipėdos vanduo” ketina užsiimti eksportu, tik mes dar to nežinome…Maklės kažkokios.

  4. AvatarNesvarbu (IP: 90.135.188.18)

   Štai ką reiškia riebi alga – norinčių antplūdis. Tik nelabai tikiu objektyvia atranka. Žinant nepotizmą Klaipėdoje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt