P0

Koronavirusas, Svarbu

Savivaldybės administracijoje – pirmasis susirgimas COVID-19 (7)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-10-18


Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis sekmadienio vakarą „Atvirai Klaipėdai” patvirtino, kad čia užfiksuotas pirmasis susirgimo koronavirusine infekcija atvejis.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Artimą kontaktą su susirgusiu kolega turėję žmonės izoliavosi ir pirmadienį-antradienį atliks testus. Gavus rezultatus pagal situaciją bus imamasi veiksmų. Jau dezinfekuotos tiek jų patalpos, tiek pirmas aukštas, kuriame priimami lankytojai, nors susirgęs žmogus ir nedirbo arti”, – sakė G. Neniškis.

Pasak jo, šis atvejis savivaldybės darbo ritmo nesutrukdys – jau ir iki tol buvo derinamas tiek įprastas, tiek nuotolinis darbas. Žmonės ir toliau bus aptarnaujami – į Vieno langelio skyrių patenkama tik pasimatavus temperatūrą.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad penktadienį užsikrėtus vienam iš aukštų Klaipėdos universiteto administracijos darbuotojų izoliavosi ir tyrimų laukia ne tik su juo bendravę kolegos, bet ir visi keturi antradienį šioje švietimo įstaigoje besilankę konservatorių kandidatai į Seimą Klaipėdos apygardose.

Trečiadienį turėtų rinktis savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija, kuri spręstų dėl galimų ribojimų mieste – tiesa, bent jau penktadienį tiek G. Neniškis, tiek Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas tikino, kad jie neturėtų būti drastiški.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad per šeštadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 252 koronavirusinės infekcijos atvejai,  iš kurių 43 – Klaipėdos apskrityje.  Du nauji atvejai Klaipėdoje siejami su protrūkiu viename ROTARY klube, kurio narys, „Atviros Klaipėdos” duomenimis, yra ir minėtasis Klaipėdos universiteto administracijos darbuotojas. Taip pat po naują susirgimo atvejį fiksuota iš židinių Gilijos pradinėje mokykloje, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre, Klaipėdos krepšinio mokykloje bei Lietuvos aukštoje jūreivystės mokykloje.

Uostamiestyje šiuo metu koronavirusine infekcija serga 187 žmogus. Jau pasveiko 295, mirusiais nuo šio viruso laikoma 18 Klaipėdos gyventojų.


  2020-10-18

  7 komentarai “Savivaldybės administracijoje – pirmasis susirgimas COVID-19”

  1. Avatartiksliau (IP: 81.7.91.14)

   Būtų naudinga žinoti tikslesnę informaciją, kuriose įstaigose yra sergančių. Pavyzdžiui, kuriame Rotary klube? Tai padėtų kitiems išvengti galimų kontaktų.

  2. AvatarKlaipedos savivaldybėje nėra tarnautoju (IP: 90.131.47.79)

   Ny nebent tarnauja verslo grupems pvz. Grubliauskas tarnauja Arborai ir prieš žmoniu valia atidavė iškirsti vos ne pusė miesto medžių. (SVEIKU PAČIU STORIAUSIU)tarnauuja už kiek otkatu??????

  3. AvatarAegon (IP: 196.53.10.123)

   Gerb. tarnautoja, niekas niekur savaime nesusitvarko, tiesiog kai kalba pasisuka apie paslaugų bei darbų mieste kokybę didžioji dalis tarnautojų kažkodėl vis dar įsivaizduoja, jog yra lyg ir kokie tai šeimininkai visa ko būtų, nors jeigu taip “bukai” pažvelgus pati darbo sutartis jau sufleruoja “tarunautojas”, jau nekalbu apie tai iš kur atkeliauja tarnautojų akumuliuojamų biudžetų lėšos… sėkmės Jums keičiant tarnautojų įvaizdį realiais darbais!

  4. AvatarValstybės tarnautoja (IP: 195.182.76.3)

   Ačiū labai už linkėjimus. Kviečiu burbančius prisijungti prie tarnystės. Pažadu, nustebsite ir patiems bus gėda už tokius komentarus. Arba ir toliau galite galvoti, kad mieste viskas savaime susitvarko. Burbėti ar keisti ateitį – Jūsų pasirinkimas.

   • AvatarLozungai (IP: 81.7.91.14)

    Siūlome dirbti be lozungų. Jus samdo mokesčių mokėtojai. Miestas be jūsų išgyvens. O va Jūs be mūsų mokesčių – didelis klausimas.

  5. AvatarKoronijus (IP: 78.61.188.193)

   Nu ir ko laukia, prismaugtu viską kokiam mėnesiui žiūrėk ir Kalėdoms karantino nereikėtų, o tai panašu kad link to viskas eina.

  6. AvatarJau senai laikas sav -e apsilankyti (IP: 90.131.47.79)

   Kovid žino kur keliauti. Pas vagys pirma apslanko

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt