P0

Spyglys

Laukia gera perspektyva* (1)

Spyglys
2021-03-15


Spygliui kilo noras viešai paguosti pastarosiomis dienomis visaip ujamą ir linksniuojamą mūsų miestelio Tarybos narį, valdančiosios mažumos atstovą Alvidą Šimkų. 

Gerbiamas Alvidai, juk užtenka prisiminti, kad buvot Judu vadinamas. Na ir ką? Palojo, palojo ir beveik visi jau užmiršo. 

Bet kur kas naudingiau būtų prisiminti kito, tuomet dar valdančiosios daugumos nario, šviežiai iškepto konservatoriaus Audriaus Petrošiaus tūptelėjimą Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centre. Atsispyrė nuo buvusio sąvartyno žmogus – ir šoktelėjo tiesiai į Seimą. 

Aišku, dabar iki kitų Seimo rinkimų reikės kentėti ilgiau nei A. Petrošiui, bet juk liaudies išmintis ir gyvas pavyzdys byloja, kad kenčiam – Seimas. O juk ir „Klaipėdos butai” tai ne koks šiukšlinas reikalas, kentėti dar paprasčiau. Tik reikia nepražiopsoti tinkamo momento peršokti į konservatorių galerą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-03-15

  Vienas komentaras apie “Laukia gera perspektyva*”

  1. AvatarAtversta knyga (IP: 78.62.147.40)

   Įdomu, per kiek sekundžių koks garsus veidotyrininkas charakterizuotų šitą nelabai gerbiamą poną. Veidas- kaip knygos turinys.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt