Už cigaretes politikė sulaukė švelniausios sankcijos (1)

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2021-04-14

Klaipėdos miesto tarybos narei Elai Andrejevai 61 pakelis namuose laikytų užsienietiškų cigarečių be lietuviškų banderolių teismo sprendimu atsieis kelis šimtus eurų. 

Ela Andrejeva teisme. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad į miesto Tarybą vietoje mandatą už partizanų vado šmeižtą praradusio Viačeslavo Titovo patekusi politikė teisme atsidūrė dėl to, kad pernai kovą jos mamos bute atliktos kratos metu buvo aptiktos minėtosios cigaretės.

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rūmuose nagrinėjant šią administracinio nusižengimo bylą politikė tikino, kad cigaretes, kurių didžioji dalis esą padovanota, laikė savo reikmėms.  Tačiau bylą išnagrinėjęs teisėjas teisėjas Gintaras Stonkus konstatavo, kad moters kaltė yra įrodyta byloje surinktais įrodymais.

E. Andrejeva pripažinta nusižengusi teisiniam reguliavimui, pagal kurį fiziniai asmenys gali laikyti ne daugiau 10 pakelių lietuviškomis banderolėmis nepaženklintų tabako gaminių (nesvarbus rūšies ar pavadinimo skaičius) arba didesnį kiekį, jei vienos rūšies (pavadinimo) cigarečių yra ne daugiau kaip du pakeliai.

Kratos protokole užfiksuota, kad E. Andrejeva laikė daugiau nei 208 eurais įvertintą 61 pakelį rūkalų, tarp kurių devynių skirtingų pavadinimų cigarečių buvo daugiau nei po du pakelius.

Už tokį nusižengimą yra numatyta bauda nuo 400 iki 1900 eurų. Teismas, nenustatęs jokių sunkinančių aplinkybių, o lengvinančia pripažinęs pensinio amžiaus politikei nustatytą 40% darbingumo lygį, jai paskyrė minimalią 400 eurų baudą. Taip pat konfiskuotos visos kratos metu rastos cigaretės. 

Toks sprendimas dar gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui. 

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Už cigaretes politikė sulaukė švelniausios sankcijos” komentarų : 1

  1. Lauris parašė:

    Koks skundzemas apylinkes teismui reikejo ja i arestine uzdaruti toke ruske titovo drauge

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Švietimas

Dešimtyje Klaipėdos mokyklų atsiras cigarečių detektoriai 

Atlikusi bandymus dviejose uostamiesčio mokyklose Klaipėdos savivaldybė nusprendė šiemet dešimtyje tokių įstaigų įrengti įprastų ir elektroninių cigarečių detektorius. Teigiama, kad ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Mušeikos išsukimo istorija dar nesibaigė tik prokurorei

Istorija, kai buvo šiurkščiai pažeistos teisės normos ir vienas mušeika būtų išsisukęs nuo baudžiamosios atsakomybės, jei ne paties jo kvailumas, ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Bankroto administratorius lieka nuteistas

Klaipėdos apygardos teismas sutiko su pirmos instancijos verdiktu, jog yra pakankamai įrodymų, kad už melagingų parodymų davimą ir dokumentų klastojimą ...
2024-04-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This