P0

Kriminalai ir nelaimės

Arvydo Daugėlos bylą nagrinės Kauno teismas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-29


Kauno apygardos prokuratūra pranešė teismui perdavusi baudžiamąją bylą dėl buvusio Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo, klaipėdiečio Arvydo Daugėlos padaryto Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Jį birželio 1 d., Kauno rajone, apie 16.30 val. automagistralėje, vairuojantį automobilį, sustabdė policijos pareigūnai. Paaiškėjo, jog „Mercedes -Benz” automobilio vairuotojas yra neblaivus.

Pasak prokuratūros pranešimo, nustatyta, kad policijos ekipažas nurodytą automobilį sustabdė po to, kai į Bendrąjį pagalbos centrą kreipėsi eismo dalyviai, nurodydami, jog stebi įtartinai manevruojančią transporto priemonę. Patikrinus vairuotojo blaivumą, įvykio vietoje jam nustatytas  1,82 prom. girtumas.

Byla dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Nors maksimali bausmė už transporto priemonių vairavimą, kai vairuoja neblaivus asmuo, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas – laisvės atėmimas iki vienerių metų, dažniausiai teismai pažeidėjams už tai skiria įvairaus dydžio pinigines baudas.

Už teisėjo vardo pažeminimą Seimas šių metų birželį atleido A. Daugėlą iš teisėjo pareigų.


  2021-10-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt