P0

Spyglys

Ir vėl persigalvojo* (16)

Spyglys
2022-01-15


„Tai labai svarbi šventė, kuri reiškia Klaipėdos grįžimą ten, kur ir jai priklausė būti – į Lietuvą. Be jokios abejonės, atvažiuosiu ir tokiomis progomis”, – 2019-ųjų vasarą uostamiesčio žurnalistams sakė pirmasis klaipėdietis, tapęs šalies prezidentu, tų metų sausio 15-ąją dar būdamas kandidatu kartu su uoliu rinkimų ginklanešiu tapusiu Klaipėdos meru dėjęs gėlių ant paminklo žuvusiems Klaipėdos krašto prijungimo operacijos dalyviams.

Spyglys jau 2020-ųjų sausį spėliojo, ar tik nebus taip, kad baigėsi rinkimai baigėsi ir šio klaipėdiečio (?) pagarba didvyriams, padėjusiems galvą už tai, kad artojų kraštas pagaliau taptų jūrine valstybe.

Visgi 2020-ųjų sausio 15-ąją aukštus prezidento pečius slėgė sunki darbotvarkė: tarėsi dėl ES daugiametės finansinės perspektyvos su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, finansų ministru Viliumi Šapoka, energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu, žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu ir aplinkos ministru Kęstučiu Mažeika.

Kur čia po tokio pasitarimo ar prieš jį su kortežu lėksi į tą Klaipėdą?

Tačiau kai po priverstinės karatininės 2021-ųjų pertraukos šiemet sausio 15-ąją vėl buvo surengtas minėjimas, Spyglys tikrai nesuprato, kaip čia nutiko, kad viešai tokį pažadą davusio prezidento labai „įtemptoje” darbotvarkėje neliko vietos vizitui į Klaipėdą.

Kita vertus, ko norėti iš prezidento, kuris savo nuomonę keičia tikriausiai dažniau nei kojines… Nors tikriausiai dėl visko kalti žurnalistai – atvažiuosi į viešą vietą, o tie vėl pristos su klausimais, ką manai apie baubusius per Sausio 13-osios minėjimą.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-01-15

  16 komentarai “Ir vėl persigalvojo*”

  1. Avatarklp (IP: 188.69.196.122)

   Kai užgrobi ir ką ir šauki, kad taip priklausė. Memelis Lietuvai, Krymas Rusijai. Bjaurus savanaudiškas propagandinis stūmimas.

  2. AvatarPatriotas (IP: 78.57.231.156)

   Jo netempia jis iki Prezidento geriau butu Sebe pasilikes.

  3. AvatarTomas (IP: 78.62.151.10)

   Jau ir Klaipėdoje užsakomi straipsniai prieš prezidentą,tai ar ne taip ir skaldoma visuomenė, Brazauską buvo padarę baubu,kuris parduos Lietuva,o tikrovėje,kam teko gelbėti nuo konservatorisko neismanymo ir trumparegiskumo politikoje ir ekonomikoje

  4. AvatarSEB (IP: 88.119.136.56)

   Sunku būti Prezidentu, oj sunku, SEB buvo geriau, žymiai geriau !

  5. AvatarRimas (IP: 88.119.138.219)

   Man atrodo kad jis tikrai tautai atstovauja o ne kaip lansberginiai Landsbergis sugriovė kolūkius padovanojo amerikonams mazeikiu nafta,o dabar griauna Lietuva,prezidentas kiek gali daro tvarka

  6. AvatarAnonimas (IP: 78.62.31.1)

   Tai jis tik statistas,iki prezidento jam labai toli,nesusigaudo jis pats kuo patapo

  7. AvatarPykti - (IP: 78.61.179.125)

   vadinasi, tapti auka. Esi geras vadovas tiek, kiek gera tavo tauta – kaip vertini savo tautą, kiek jai atiduodi, taip vertina tave ir tau atiduoda tavo tauta.

  8. AvatarJonas (IP: 46.249.171.31)

   Nėra ką pridurti pie V. Uspaskych pasakymo apie tokius žurnalistus…

  9. Avatar? (IP: 90.131.44.41)

   Ir aš nedalyvaučiau , nes ” pagerbėjus ” vaidina liberkonservatos , tie kurie dabar bando VIENINTELĮ Lietuvos uostą sužlugdyti . Liberalieji rėkia ” iškelti , uždaryti ir t.t. ” Šalia kurių politinių veidmainių prezidentas turėtų stovėti ? Ų

  10. Avatarv (IP: 78.61.189.152)

   “tarėsi dėl ES daugiametės finansinės perspektyvos su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi” Linkevičius nėra užsienio reikalų ministras:)
   O tas komentatorius- ” TaiJūratei” yra neraštingas provokatorius nemokantis lietuvių kalbos. Tuo viska pasakyta

  11. AvatarTai Jūratėi (IP: 90.131.43.154)

   Palauk dar netiek užbaubsi nuo švabu ir sarošiniu tarnu vyriausybeje ir seime.
   Pas tave viskas prieš akys.
   Jai kvaila ir nieko nesupranti tai tykėk

  12. AvatarJūratė (IP: 90.131.36.45)

   Vargšai nuskriausti žurnalistai, nes negalėjo prezidentui užduoti svarbiausią klausimą. Ką mano apie baubusius prie Seimo? Pažadukas, bailys, vengia žurnalistų, keičia nuomonę,manau, kad čia tik maža dalį įvardžių skirtų prezidentui. Visa bėda, kad kuo daugiau kabinesite piktus atsiliepimus, tuo labiau tauta gerbs prezidentą

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt