Miesto galvos prioritetai pastovesni ir už laikinumą* (8)

Spyglys
Spyglys
2022-02-11

„Gaila nematau mero, norėjau dar ir merui suteikti žodį, bet nedalyvauja lyg”, – gailiai konstatavo Bagdonų Kaziukas, ketvirtadienį baigiantis pustrečios valandos trukusiai diskusijai su Sveikatos apsaugos ministerijos atstovais dėl bene didžiausio nepriklausomybės laikotarpio Klaipėdos valdžios galvosopio, ką daryti su milžinišku sveikatos fabriku, Klaipėdos universitetine ligonine vadinamu.

Ech, Kazy, Kazy, juk jau kadencija į pabaigą, tai negi iki šiol dar neįsikirtai, kokie yra mūsų miestelio galvos prioritetai, pagalvojo Spyglys.

Bent jau šioje srityje mūsų meras tikrai yra pastovesnis net ir už patį laikinumą. Netikit? Na, tada tik trys pavyzdžiai iš pačio Spyglio raštų.

2019-10-23. Vilniuje vyksta Susisiekimo ministerijoje organizuojamas pasitarimas dėl Klaipėdos centrinio pašto pastato likimo. O kur gi mūsų meras? Aišku, kad Briuselyje, ES Regionų komiteto COTER komisijos posėdyje. 

2020-09-11. Savivaldybėje vyksta Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos rekonstravimo projekto aptarimas. O kur gi mūsų meras? Aišku, kad  atidaro atnaujintą vaikų žaidimo aikštelę Poilsio parke.

2021-12-01. Seimo komitetuose svarstomos įstatymo pataisos, kuriomis norima įteisinti galimybę ir Klaipėdoje turėti universitetinį ligoninių centrą. O kur gi mūsų meras? Aišku, kad išvykęs į Briuselį (Belgija) dalyvauti Europos regionų komiteto plenarinėje sesijoje. 

Tai negi, Kazy, vis dar tikėjaisi, kad 2022-02-10 mero darbotvarkėje įvyks stebuklas?  

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (8):

Atsakymai į “Miesto galvos prioritetai pastovesni ir už laikinumą*”: 8

 1. Kazys Bagdonas parašė:

  😀 …

 2. v parašė:

  Melas! Nedrįskite šmeižti mūsų gerbiamojo mero! Negi nematote Klaipėdos atgimimo? Klestinti žmonių pilna Manto gatvė, senamiesčio rekonstrukcija, Vydūno skveras, kuriame netelpa miestiečiai besigrožintys skveru, puikus dviračių takai Minijos gatvėje ir centre, atsinaujinęs nauja danga Šilutės plentas, prekybos centrai kiekviename kvartale, eismo reguliavimas Taikos prospekte, puikiai sutvarkyti parkingai iki Kauno gatvės, naujos automobilių stovėjimo vietos pietinėje miesto dalyje, jaukus Akropolis, tūkstantmečio mokykla iškilmingai bus atidaryta rugsėjo pirmą dieną, parsidės naujo sporto kompleksų Kretingos gatvėje ir Paryžiaus komunos gatvėje statybos, aukšto lygio vadyba ir puikūs sąžiningi savivaldybės tarnautojai… „Spygly” nedrįsk toliau šmeižti!

 3. Rinkėjas parašė:

  Tu, Spygly, neburnok. Mes dėl mūsų brangaus mero kantraus PASTOVUMO ir išsirinkome jį trečiai kadencijai. Kas Briuseliui ir Europai papasakos apie mūsų šaunų proveržio ir jaunimo sostinės miestą? Nors Tau pro langą jau nebesimato, nueik į nuolat Atgimstančią aikštę – kokios inovacijos! Ir jaunuolių pririnkome Kazių Bagdonų su visokiais Petraičiais, kad nuolat balsuojant pritartų ir gailėtųsi, o ne kažką , ne duok diev, konkretaus veiktų. Siekėme šimtmečio skvero- sueis ir naujos budiniškos kapinės, siekėme pirmos naujos mokyklos – sueis ir tyrinėjimo komisija, siekėme giliausio Lietuvos parkingo- sueis gal ir nauja lietaus saugykla, siekėme miesto proveržiško miesto plano – sueis ir netobulas transporto mazgas, siekėme miesto prie marių- sueis ir prie užbetonuotos aikštės. PASTOVUME kažko siekti ir nieko nepasiekti mūsų miestelio STIPRYBĖ!

 4. Spygly parašė:

  Blemba, spygly, ar išmoksi be klaidų rašyti? 🙂 Tai kablelių sudėti reikiamoje vietoje nepavyksta, tai putrečios valandos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This