P0

Kriminalai ir nelaimės

Per pokalbių programėlę neteko 7000 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-23


Pastaruoju metu išpopuliarėjęs sukčiavimo būdas, naudojant populiarias socialinių tinklų pokalbių programėles, toliau šluoja patiklių gyventojų santaupas.

Sekmadienį į Klaipėdos policiją kreipėsi 63 metų moteris, kuri nurodė, jog tą pačią dieną apie 19.15 val., paspaudusi neva iš banko atsiųstą nuorodą ir suvedusi reikalaujamus duomenis, pastebėjo, kad iš jos banko sąskaitos apgaulės būdu yra pasisavinta apie 7000 eurų.

Po 15 min. panašią nuorodą tik jau iš tariamo pirkėjo gavo ir 41 metų moteris. Paspaudusi nuorodą ir suvedusi reikalaujamus duomenis, nukentėjusioji pastebėjo, kad iš jos banko sąskaitos nuskaityta apie 600 eurų.

Dėl šių atvejų pradėti tyrimai dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.

Tuo metu dėl Palangoje nukentėjusiosios 34 metų moters, kurios banko sąskaita sumažėjo 2323 eurais, pareigūnai pradėjo tyrimą dėl sukčiavimo.


  2022-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt