P0

Veidai

Jaunoji verslininkė iš Klaipėdos pripažinta viena iš perspektyviausių lyderių Europoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-26


Prestižiniuose Europos antreprenerystės festivalio „Gen–E“ apdovanojimuose Estijoje paskelbti geriausi jaunieji (mokomieji mokinių ir studentų) Europos verslai. „Junior Achievement Alumni“ lyderystės apdovanojimu buvo pastebėti ir augančios kartos perspektyviausi lyderiai. Tarp 8 apdovanotų laureatų yra ir lietuvė, vienuoliktokė Agnietė Kučinskaitė iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos. Mergina apdovanojimą gavo už įkvepiantį lyderystės atsiskleidimą vystant jaunąją bendrovę, kuri gegužę buvo pripažinta geriausia Lietuvoje.

Agnietė su komanda šiemet užaugino geriausią Lietuvos mokinių jaunąją bendrovę „Dentinullas“. Mokiniai, dalyvaudami jaunųjų bendrovių kūrimo programoje „accelerator_x“, gamino sausą dantų pasta, kurios formulę sukūrė itin atidžiai – tobulai versijai atrasti prireikė 55 bandymų. Sukūrę patrauklų ir pelningą produktą, išmokę puikiai pristatyti savo verslą, jie laimėjo „Nacionalinę jaunųjų bendrovių eXpo“ ir gavo kelialapį atstovauti Lietuvai geriausios Europos jaunosios bendrovės konkurse „Gen–E“ Taline.

„Junior Achievement Alumni“ lyderystės apdovanojimą gavę jaunuoliai – iš visos Europos. Kartu su Agniete ant scenos apdovanojimo atsiimti lipo lyderiai iš Prancūzijos, Latvijos, Graikijos, Kipro, Norvegijos ir kitų šalių. Apdovanojimas įteikiamas įvertinus kandidato elgesį (sąžiningumą, nuolatinį augimą), lyderystės įgūdžius, gebėjimą vadovauti komandai ir atitikimą Alumni bendruomenės vertybėms (entuziazmas, siekis dalintis savo žiniomis, tvarumo siekis).

„Lietuvos Junior Achievement“ yra nevyriausybinė organizacija, jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo programų lyderė Lietuvoje. Organizacijos programas finansuoja privatūs rėmėjai ir fondai: strateginiai poveikio investuotojai SEB bankas ir „Moody‘s Lietuvoje“, strateginės plėtros partnerė „Inovacijų agentūra“ bei strateginiai investuotojai „UPS“,  „Narbutas“, „Scandagra“, partneriai „Coca-Cola Foundation“, „MJJ fondas“ ir kiti. Daugiau informacijos apie organizaciją rasite www.lja.lt

„accelerator_x“ – tai „Lietuvos Junior Achievement“ programa suteikianti 9-12 klasių mokiniams realią verslo patirtį dar mokyklos suole. Mokiniai spręsdami vietos problemą, atliepdami rinkos poreikį arba tiesiog testuodami savo idėjas kuria skirtingus verslus ir skleidžia verslumo dvasią. Ši programa nėra verslo simuliacija, tai realaus verslo kūrimo patirtis supažindinant, kaip verslas yra vystomas, valdomas bei leidžiant mokiniams patiems priimti svarbiausius su jų verslu susijusius sprendimus.


  2022-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt