P0

Spyglys

Rimtas perspėjimas Neringos vadams*

Spyglys
2022-11-23


Paskaitęs apie naujienas iš užu marių, kaip vardan Lietuvos pasiryžęs dirbti Neringos meras Darius Jasaitis administracijos direktoriaus Egidijaus Šakalio rankomis galantiškai atsikratė politiškai nemalonų kvapą po vestuvių darbo metu pradėjusiu skleisti bendrapartiečiu, vyriausiuoju kurorto vandentiekininku buvusiu Dangeru Aleksandrovu, Spyglys ragina anuos neskubėti džiaugtis.

Mariaus Lukošiaus nuotr.

Kad ir kokia dosni išeitinė galėjo paskatinti šalių susitarimą (žinia, D. Aleksandrovo vadovavimo „Gatvių apšvietimo” laikais ir aštuonių mėnesių vidutinio atlyginimo išeitinė nieko nestebindavo), Spyglys mano, kad visai realu, jog šioje istorijoje taškas dar gali būti ir nepadėtas.

Žinia, šeimyniniu rangos metodu išdirbta praktika rodo, kad šalių susitarimas netikėtai gali virsti suderintos valios stoka, o tada tik pyst ir parkeliauja dar viena sąskaitėlė… Aišku, galima tikėtis, kad ją jau turėtų apmokėti kita valdžia, bet žinant, kad Neringoje keičiasi tik partijos, kurias renkasi merai, Spyglys mano, jog D. Jasaičiui dar nereikėtų skubėti spjauti į vandentiekį.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-11-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt