P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

V. Titovo laukia dar didesni nemalonumai

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-11-30


Buvusiam Klaipėdos miesto tarybos nariui Viačeslavui Titovui nemalonumai ties Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pripažinimu sulaužius tarybos nario priesaiką bei jo paties atsistatydinimu nesibaigia: neilgai trukus į Klaipėdos mero postą pretenduojančiam politikui turėtų būti pareikšti įtarimai ir baudžiamojoje byloje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Dėl jo viešų pasisakymų apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą prokuratūra ikiteisminį tyrimą pradėjo dar vasarą.

Pasak tyrimą dėl mirusiojo atminimo paniekinimo atliekančio Klaipėdos apylinkės prokuroro Simono Genio, susipažinus su visa per kratas paimta bei kita medžiaga, tyrimo apimtis padidėjo, tad neatmestina, jog vienu Baudžiamojo kodekso straipsniu apsiribota nebus.

“Ikiteisminio tyrimo apimtis išsiplėtė, tačiau šioje stadijoje kol kas nieko daugiau komentuoti negaliu”, –  sakė prokuroras, išsamesnį komentarą pažadėjęs po to, kai bus pareikšti galutiniai, jau sukonkretinti įtarimai.

“Ten yra daug įdomių dalykų, atsirado ir kitokių aplinkybių”, – aptakiai komentavo S. Genys.

Prokuroras nenorėjo atsakyti, kada konkrečiai žadama V. Titovui pareikšti įtarimus ar priimti kitokį procesinį sprendimą byloje, tačiau patikino, jog iki Kalėdų vienoks ar kitoks sprendimas priimtas bus.

Kartu jis paneigė spėjimą, jog įtarimams įtaką galėtų daryti Vyriausiojo administracinio teismo sprendimas.

“Teisiniu požiūriu tai nėra susiję procesai ir baudžiamajam procesui Administracinio teismo sprendimas, kad ir koks jis būtų buvęs, įtakos nedaro”, – sakė prokuroras.

Anksčiau S. Genys “Atvirai Klaipėdai” buvo minėjęs, kad vien tik iš kratų metu paimtų V. Titovo kompiuterinių įrenginių informacija sudaro apie 800 GB. Tada jis teigė, jog šios bylos nereikėtų lyginti su vagysčių ar net žmogžudysčių bylomis, nes ji esą yra specifinė.


  2018-11-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt