Fotoreportažai, Politika

Dar viena miesto Taryba tapo istorija (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-04-12


Balandžio 12 dieną po 51-ojo savo posėdžio darbą baigė 2015-2019 metų kadencijos miesto Taryba.

Paskutiniajame posėdyje dalyvavo ne visi Tarybos nariai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Iš 31 jos nario net 20 naujos kadencijos miesto Taryboje, kuri pradės dirbti jau kitą savaitę, neteks pamatyti. Keturi iš jų – Artūras Šulcas, Valdemaras Anužis, Mindaugas Gylys ir Jonas Sąlyga – iš savivaldos lygmens politikos pasitraukė savo noru ir apie tokio sprendimo motyvus  „Atvirai Klaipėdai” papasakojo dar šių metų pradžioje.

Tuo metu likę 16 siekė būti perrinkti, bet nesulaukė rinkėjų pasitikėjimo. Toks likimas ištiko su rinkimų komitetais į kadenciją baigusią Tarybą išrinktus Vytautą Čepą ir Alfonsą Vildžiūną, visus Rusų aljanso atstovus – Tatjaną Fedotovą, Andrejų Kugmerovą, Jolantą Skrabulienę ir Vladimirą Vlasovą, su Liberalų sąjūdžiu išrinktus Jurgitą Choromanskytę, Algirdą Grublį, Saulių Liekį, Vidmantą Plečkaitį, Audrių Vaišvilą ir Vygantą Vareikį, konservatorius Tomą Meškinį ir Laisvūną Kavaliauską bei socialdemokratę Liliją Petraitienę ir partijai  „Tvarka ir teisingumas” iš pradžių atstovavusią Aldoną Staponkienę.

Paskutiniajame posėdyje dalyvavo ne visi Tarybos nariai, o ir iš dalyvavusiųjų ne visi sulaukė jo pabaigos. Sulaukusiesiems meras Vytautas Grubliauskas įteikė po rožę ir Klaipėdos miesto ženkliukus.

Naujos kadencijos Taryboje be mero ir toliau dirbs Judita Simonavičiūtė, Arūnas Barbšys, Arvydas Cesiulis, Rimantas Didžiokas, Nina Puteikienė, Artūras Razbadauskas, Lina Skrupskelienė, Rimantas Taraškevičius, Jurij Šeršniov ir Vaida Žvikienė.


2019-04-12

4 komentarai apie “Dar viena miesto Taryba tapo istorija”

  1. Kokia istorija?!… Istorijos tęsinys kol nenumirė… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt