P0

Spyglys

Ir sutapk tu man taip* (8)

Spyglys
2019-06-03


Pasiskaitė Spyglys, ką „Atvira Klaipėda” prirašė apie mero ir jo svitos pirmadienio ryto vojažą po piliavietės bei Kruizinių laivų terminalo teritoriją ir nesusiturėjo neįkišęs savo trigrašio.

Ir kaip čia dabar neprisiminsi fakto, kad kruizinių laivų sezonas mūsų miestelyje prasidėjo dar balandžio 25 dieną. Ir kaip prisiminęs tai nenusistebėsi, kad iki šiol miesto galvai nerūpėjo, ką tuntais pėsčiomis iš kruizinių laivų traukiantys ir autobusų virtinėmis išvežami turistai matydavo.

„Paskatino ateinanti vasara ir prasidėjęs turistinis sezonas, kai kruizinių laivų atplaukia jau dešimt ar daugiau”, – trumpai drūtai aiškina savo vojažo priežastis burmistras ir suskumba pridėti, kad „čia ne dėl to, kad kažkoks renginys prasideda”.

O juk ketvirtadienį prasideda ne kas kitas, o XXV Klaipėdos pilies džiazo festivalis, kurį Kruizinių laivų terminale organizuoja pirmoji Klaipėdos dama su savo komanda. Laimei, meras jau anksčiau pareiškė, kad jo „ir džiazo festivalio išskyrus meilę džiazui nelabai kas sieja”, o tai imtum ir prisigalvotum galiausiai visokių nesąmonių. Tad tikriausiai iš tiesų merui svarbesni tie turistai, kurie kruiziniais laivais atplaukia nuo birželio, oficialiosios vasaros pradžios, o ne tie keistuoliai, kurie beldžiasi čia darganotą klaipėdietišką pavasarį.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-03

8 komentarai apie “Ir sutapk tu man taip*”

  1. Kasdien vis labiau MYLIM Atvira Klaipėda!!!!
    To laukėme jau seniai!!!!!
    O tas straipsnis tik parodo tikrą dudorius VEIDA 🙁

  2. Kad tas festivalis kas mėnesį vyktų, gal ir meras tikrai pradėtų dirbti 🙂 Bet nusiraminkime, iliuzijų čia jokių- šią savaitėlę darbus paforsuos, aišku, nespės ir toliau viskas, kaip buvę.

  3. Ir vėl viskas sukasi aplink burmistrienės džiazo festivalį. Rėmėjus jau ant tvorų kabins, kaip Potiomkino kaime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt