P0

Spyglys

Motorhedų apsupty* (5)

Spyglys
2019-06-04


Spyglys mato ženklus, kad kartu su Artūro Šulco savanoriška tremtimi iš politikos baigiasi mūsų miestelyje ir darnaus judumo era. Pirmas akivaizdus tokio virsmo ženklas buvo pirmadienio ryto mero ir jos svitos vojažas į Klaipėdos piliavietės teritoriją.

Nors nuo rotušės iki susitikimo vietos piliavietės automobilių aikštelėje tik 450 m arba šešios minutės pėsčiomis, miesto burmistras, jo patarėja ir sekretorius iki jos nusigavo ne savo kojų, o keturių valdiškų ratų ir vairuotojo pagalba. Su automobiliais atidardėjo ir dar didesnė svita iš rūmų Liepų g. 11 – juk nuo ten net 750 m arba devynios minutės pėsčiomis! Tik vienintelis naujasis Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis išsišoko iš šio konteksto – ėmė ir atpėdino pėsčiomis, laiku, nė minutės nepavėlavęs.

Sunku bus jam, oi sunku tokių motorhedų apsuptyje – juk net ir vyriausia miesto tvarkytoja Irena iš namų Pievų tako gatvėje iki darbo ne pėsčia eina, o su miesto tipo visureigiu, turinčiu leidimą stovėti Liepų gatvėje, atvažiuoja. Kita vertus, galbūt G. Neniškio galvoje brandinamoje savivaldybės administracijos reformoje atsiras ir darnaus judumo elementas – juk  į Uosto direkcijos valdybą vietoje vieno labiausiai užkietėjusių savivaldybės motrhedų – Kastyčio iš Karklininkų kaimo – buvo paskirtas ne kas kitas, o elektriniu paspirtuku intensyviai besinaudojantis Turto skyriaus vedėjas  Edvardas Simokaitis. Tad žiūrėk dar ir Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus, nuolatinis 10 maršruto autobuso keleivis, ims ir pradės staigiai kilti karjeros laiptais.

P. S. Reikia sutikti, kad ex darnaus judumo apologetas A. Šulcas iki darbo irgi ne su 9 ar 3 autobusu arba amžiną atilsį 9 maršutiniu taksi iš Mažojo kaimelio važiuodavo, o su VIP leidimą prie rotušės stovėti turėjusiu hibridiniu mašiniuku, bet po centrą tai jau tikrai pėsčias visur vaikščiojo. 

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-04

5 komentarai “Motorhedų apsupty*”

  1. Martynai, siūlau atskirą temą apie VIP leidimus prie rotušės Danės gatvėje ir VIP leidimus prie savivaldybės Liepų gatvėje. Visas valdininkų planktonas jais apsiginklavęs už stovėjimą centre nemoka, jų nebaudžia nei Neniškio išmyluotas Keleivinis transportas, nei savivaldybės viešasis skyrius. Tai tokio tipo privilegiją suteikiantys leidimai, reiškiantys “Kieno valdžia, tas daro, ką nori”.

  2. Leidimo prie Rotušės 5 metus neturėjau ir čia mašnos nelaikiau. Pirkdavau mėnesinį parkavimo bilietą geltonojoje jzonoje

  3. Pagarba Neniskiui, o merui reiketu pasimokyti, jei ekologija nerupi, tai bent apie viesuosius rysius pagalvokit 🙂 Apskritai sitas vizitas i terminala menesiu veliau nei reikejo yra visiskas “prakolas”

    • O kam? Jis dabar ramus kaip belgas. Gales 4 metus jazuoti. Paskui vel pencininkam pazades pagaliau padaryti Klaipeda great again. Kazin – mero kadencijom yra apribojimai kaip prezidentui, ar gali buti meru amzinai?

    • po keturiu metu tikrai nemanau, kad Grubliauskas kandidatuotu, galit man po keturiu metu priminti jei busiu neteisus 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt